Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

ÜÇ KİŞİ ZORLA SİKMİŞTİ

| Genel | 8 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b
Merhaba gerçek sex hikâyeleri tutkunları. Ben 40 yaşını geçmiş bir bayanım ve sizin gibi bu hikâyeleri okumaya bayılıyorum. Yaşım biraz ilerlese de hala oldukça güzel bir bayanım. Bu nedenle beni düzenli olarak pompalayan birkaç tane kocam var. Ama size anlatacağım hikâyem tam bir afet olduğum gençlik yıllarıma ait.

Bu hikâye aldatma hikâyeleri arasında da yer alabilir çünkü olayın geçtiği sırada evliydim. Doğu illerinden birinde görevli olan kocam devlet memuruydu. Sık sık bölgedeki araştırma, inceleme gezilerine katılırdı. Bu sırada ben de oradaki en yakın arkadaşım olan bir subay karısıyla orduevinde vakit geçirirdim. Zaten bulunduğumuz yerde yapacak pek bir şey yoktu. Eşimin zoruyla türban takıyordum ama orduevinde görevli askerler oraya her gidişimde bana yiyecek gibi bakıyorlardı. Arkadaşıma söylediğimde ‘evet, fırsat bulurlarsa orduevinin ortasında sikerler. Ne de olsa çocuklar ayların, yılların abazası. Kocamdan korkmasam birkaç tanesine güzellik yapardım’ dedi.

Bunları duyunca güzelliği ben yapmaya karar verdim. Tuvalete gitmek için kalkınca yakışıklı askerlerden birisini yakalayıp önceden tuttuğum odanın yedek anahtarını verdim. Böylece kocamla evlenmeden önce başladığım yaşanmış sex hikâyeleri koleksiyonumu genişletecektim.

Ama işler umduğumdan farklı gelişti. Odaya gidip soyunmuş ve yatağa girmiştim. Fakat oda kapısı açıldığında anahtarları verdiğim asker değil, 3 tane ayı yavrusu gibi başka asker girdi. Yakışıklı asker bunların çavuşuymuş, benim ona yapmak istediğim kıyağı ayı yavrularına yönlendirmiş. ‘Yarrak lazımmış, getirdik’ deyip gülüştüler. Sonrasında ise sırayla üzerime çıkıp hunharca diyebileceğim şekilde beni becerdiler. Son sırada gelen asker beni yatakta üzerime çıkarak sikmekle de yetinmedi. Eleman azmış, beni yatağın kenarına sürükleyip kendisi ayaktayken içime girdi ve bir posta da öyle attı. Onlar toparlanıp çıkarken yakışıklı çavuş geldi ve bu olayı kimseye anlatmamamı tembihledi. Beni becermesi için söz aldıktan sonra verdiği öğüdü tuttum. Kocam her geziye çıktığında ben de yakışıklı çavuşun yanına gidiyordum. Askerliğini bitirinceye kadar bana çok güzel anlar yaşatmıştı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.