Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Arkadaşımın Sevgilisi Önce Bana Verdi

| Genel | 20 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

a
Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Manisa’dan Özkan. ** yaşındayım. Sizlere en yakın arkadaşımın sevgilisiyle olan kaçamak ilişkimizden bahsedeceğim. Aydın benim en yakın arkadaşlarımdan *isi. Biz lise s* sınıftayken Aydın güzel * kızla sevgili oldu. Berna ile tanıştığı ve sevgili olduğu günden beri *likte takılıyoruz. Berna esmer güzeli seksi * kız.Fiziği de gayet güzel. Ben tabi arkadaşımın sevgilisi diye yan gözle bakmıyorum fakat Berna bana sürekli yakın davranıyor ve el hareketleri yapıp yanağımı falan s*yor. * gün evdeyken faceden mesaj geldi Berna’dan. Biz *az k*uşmaya başladık ve Berna benim numaramı istedi daha rahat k*uşuruz diyerek. Bende verdim tabi. *az mesajlaştıktan s*ra Berna bunu hiç kesmemeye başladı.

Okulda bile ara ara mesaj atıyordu. Tabi bunlardan Aydın’ın haberi yok. Ben artık *un niyetini anlayınca bu mesajlar yüzünden s*ntı yaşayacağımızı söylediğimde Berna bana olan ilgisinden bahsetti ve *un için Aydın’dan ayrılmanın sorun olmayacağını söyledi. Ben tabi bu kadarına da karşı çıktım. Fakat mesajlarımız canımlı cicimli olmaya başladı. * hafta içinde de **imize aşkım demeye başladık. Resmen Aydın’ı boynuzluyorduk. * gece Berna ile yazışırken şu an seninle uyumak isterdim dedi ve s*ra bizim mesajlar üstünde ne vardan devam edip seksle s* buldu. Bu kadar azgın ve benimle * şeyler yaşamak isteyen kızı geri çeviremezdim. O yüzden * gün fırsat bulup sevişmemiz gerekiyordu. Telef*da seksten s*ldık çünkü. Bazen laptoptan görüntü de açıyorduk.

Berna odasının kapısını kilitleyip geceleri bana kamera açıyor ve seks sohbeti yapıp *un boşalmasını izliyorudm. Tabi o da beni izliyordu. * gün annem Gülay teyzemlere gideceğini söyledi. Cumartesi olduğu için evdeydim. Hemen Berna’ya yazdım ve eve çağırdım. O da Aydın’ı atlatıp bize geldi. Üzerinde * tayt *un üstünde de tişört vardı ve daha ilk gördüğümde erimiştim. S*ra *u direkt odama götürdüm ve yatağa oturduğunda kısa * sohbetten s*ra yatağa yatırdım ve üzerine çıktım. Öpüşmeye başladık ve sevişirken kalkan aletimi amına bastırıyordum, o da ayaklarıyla beni dolamıştı. S*ra üzeriniçıkardım ve boynunda başlayıp aşağıya doğru gelerek göğüslerini yaladım. s*ra da taytını çıkardım. Amını *az okşayıp *u zevke getirdim. S*ra da o benim üzerimi çıkardı ve bana sakso çekmeye başladı. *az yaladıktan s*ra yatırdım ve üzerine ç*p göt deliğini tükürükledim ve s*ra *a arkadan girdim. Ben sikerken o amını okşuyordu ve zevkten çıldırmıştı. S*ra fazla dayanamayıp üzerine boşaldım ve o da o anda boşaldı. O gün * kere *likte olduk. S*ra Aydın’dan ayrıldı ve biz * yıl çıktık. Bu sevişmelerimiz ise her hafta devam etti.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.