Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Eş cinsel Arkadaşım Seks Partnerim Oldu

| Genel | 23 Kasım 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b

Merhabalar ben İzmit’ten Tahir. Yaşadığım şehirde kendi işimle ilgili çalışıyorum ve kendimi ilerletmek için büyük bir hızla yeni işlere adım atıyorum. Uzun zamandır yakın olduğum arkadaşım Olcay ile bu iş için sürekli görüşmeye ve detayları incelemeye başlamıştık. Artık sürekli yan yanaydık ve gece gündüz birlikteydik. Ben gece hayatını seven bir erkek olarak artık buna da ara vermek zorundaydım. Artık işten kendime vakit ayıramıyordum ve diğer arkadaşım Olcay’ın işlerle benim kadar ilgili olmaması ve daha rahat davranması canımı çok sıkıyordu. Bir gün evde olmadığım bir zamanda Olcay eve arkadaşlarını çağırmıştı ve ben eve geldiğimde evde sıkı bir kalabalık vardı. Bir süre sonra kalabalık dağılınca Olcay ile büyük bir tartışma yaşadık ve işlerimiz ayrılma noktasına geldi.

O gece Olcay evden çıkıp gitti bana çok kızgındı bende yapacağım işi tehlikeye atamayacağımdan bir süre sakin kafayla düşünerek Olcay’ı geri çağırdım. Olcay gelir gelmez hiç bir şey yokmuş gibi davranmaya başladı. Bana karşı davranışları da çok değişikti çok yakın davranıyordu bana ve hareketleri beni korkutuyordu. Eve dönerken bunu kutlamak için yanında bir de şampanya getirmişti. İkimiz baş başa şampanya içmeye başladık. Olcay’ın hareketleri iyice değişmişti ve bana sırnaşmaya başlamıştı. Bir an da Olcay’ı omuzlarıma masaj yaparken buldum. Beni masaj yaparak tahrik etmeye çalışıyordu. Çok yadırgamıştım ama tuhaf bir şekilde de devam etmesini istiyordum.

Olcay daha sonra elleri ile her yerime inmeye ve okşamaya başladı. Bir hamlede yarağımı dışarı çıkaran Olcay onunla çok güzel ilgilendi. Kafam çok karışmıştı ama yarağımda Olcay’ın ilgisine tepkisiz kalmıyordu ve çoktan havalanmıştı. Olcay yarağımı ağzına alarak neredeyse boğazına kadar sokmuştu. Ben deli gibi azmıştım ama ne yapacağımı da bilmiyordum. Artık kendimi Olcay’ın kollarına bırakmıştım. Hırçın bir zevk yaşamak isteyen Olcay bir anda arkasını döndü ve benim onu götünden sikmemi istedi. Ben semsert olmuş yarağımı Olcay’ın acayip kıllı götünden içeri en derine soktum ve onu acı içerisinde bağırttım. Çok keyif alıyordum ve böyle bir şeyi ilk defa yaşıyordum. Sert bir sikişle hem Olcay’ı hem de kendimi deli gibi boşalttım. Artık Olcay benim sadece iş arkadaşım değil çok zevk aldığım bir seks arkadaşım da olmuştu

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.