Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Evlilik Yıldönümümüzde Karımın Yakın Arkadaşını Götürdüm

| Genel | 17 Nisan 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_buse

Selam Erotik Hikaye okurları. Harika bir seks hikayemi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Karımla ikinci evlilik yıldönümümüzdü ve evimizde yakın arkadaşlarımızın da katıldığı bir parti yapmaya karar vermiştik. Karıma çok aşıktım ve onun benim hayatımdaki en büyük şans olduğunu düşünüyordum. Tek sorunumuz bir evladımızın olmamasıydı. Evlendiğimizden beri hiç korunmadık ama nedense olmuyordu işte bu durum bizi gerçekten de çok üzüyordu. Sorunun bende olduğunu öğrendikten sonra karım bana karşı çok değişmiş ve bana yaptığı haksızlıkların sonunda da kavga etmeye başlamıştık. Beni kısır olmakla suçluyordu, bu da gerçekten beni çok üzüyordu.

Neyse evlilik yıl dönümümüz hafta sonuydu ve misafirlerimiz de 30 kişi falan olmuştu. Arkadaşlarımızın da bu güzel günümüzde bize eşlik etmesi bizi daha da fazla mutlu ediyordu. Karım en yakın arkadaşı olan Arzu’yu da partiye davet emişti. Arzu da en az karım kadar güzel bir kadındı. Bakan eminim bir kez daha dönüp bakmak isterdi bu güzelliğe. Parti günü Arzu benimle daha da bir yakından ilgilenmeye başladı. Önce bana öyle geldi sandım ama öyle değildi. Bense karım yanlış anlamasın diye sürekli kendimi çekiyor, kadından uzaklaşıyordum. O gece güzel bir kutlama oldu ve partiyi bitirdik. Ertesi gün iş günüydü ve ben haftanın ilk günü çalışırken telefonuma bir mesaj geldi. Okuduğumda hayrete düştüm mesajı atan Arzuydu ve beni arzuladığını yazmıştı. Önce korktum ya karım duyarsa ama sonrasında cevap verdim ve o gün akşama kadar mesajlaştık. Ertesi gün bunun aramızda kalacağını söyleyerek beni evine çağırdı.

Kapısını çaldığımda kravatımı tuttuğu gibi beni içeriye çekti. Bu kadın gerçekten de fazlası ile ateşliydi. Beni içeriye aldıktan sonra da hemen dudaklarıma yapıştı. Ben daha olayı kavramaya çalışırken kadın çoktan sikimi çıkarmış ve ağzına almıştı bile. Nasıl bir sakso çekiyordu size anlatamam. Artık kendimi tutmam mümkün mü? Kadını kaldırdığım gibi koltuğa attım ve sikimi de amına kökledim. Yarağım amına girince derin bir oh çekti azgın karı. Sonra da kadını inlete inlete siktim. Neyse ki karım bunu hiç duymadı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.