Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOCAMI KIZ KARDEŞİMİ SİKERKEN BASTIM

| Genel | 23 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e

Sex hikâyeleri okumaya ve bunlara benzeyen fantezileri hayal ederek kendimi tatmin etmeye bayılıyordum. Ama 28 yaşında güzel bir kadın olduğum için cinsel hayatım da oldukça aktifti. Kocamla 5 yıl önce evlenmeden önce mahallenin kaşarları arasında olduğunu söyleyebilirim. Oturduğumuz yerde siklerinin tadına bakmadığım erkek sayısı pek fazla değildi.

Kocamla evlendikten sonraysa çok hareketli olan cinsel yaşamım biraz durakladı. Kocam haftada birkaç kez beni beceriyordu ama onun dışında başka erkeklerle paylaştığım gerçek seks hikâyeleri olmuyordu. Size anlatacağım bu tecrübemizden sonra da hayatıma yeni erkekler girmedi ama yeni bir kadını girdi: kız kardeşim.

Benden 7 yaş küçük olan kardeşim de en az benim kadar orospu ruhlu bir kızdı. Mahallede ve okulunda onu düzen kişilerin sayısının da çok fazla olduğunu biliyordum. Ama kocamın da bu kişiler arasında olduğundan haberim yoktu. Neyse, bir akşam iş yerinde mesaiye kaldım ve kocamı arayarak çok geç saatlerde geleceğimi bildirdim. Ama işimizi yapmak için gerekli olan bazı materyaller eksik olunca mesai iptal oldu ve akşam 8 gibi eve geldim.

İçeriye girdiğimde yatak odasından gelen seslerle irkildim. Ama aldatma hikâyeleri içinde okuduğum bazı öykülerde olduğu gibi kız kardeşimi kocamla sikişirken basacağımı tahmin etmemiştim. Yatak odasına hışımla daldığımda kardeşimin sırt üstü yatarak bacaklarını kocamın beline doladığını, kocamın da büyük bir şevkle onun üzerinde hareket etmekte olduğunu gördüm. Onlar toparlanmaya çalışırken sakin olmalarını söyledim ve soyunmaya başladım. Çünkü bu olay hayal ettiğim fantezilerimin gerçekleşmesini sağlayacak olan ve benim azmama neden olan bir olaydı. Aynı pozisyonu almalarını sağladım. ‘Becer orospuyu, daha sert’ diye bağırırken kocamın kıçını tokatlamak da iyice sulanmamı sağlamıştı. Kardeşimin suratına patlayan kocamın sikini tekrar canlandırmak için benim ve kardeşimin 10-15 dakika uğraşmamız gerekti. Ama sonrasında kocamı sırt üstü yatırarak üzerine çıktım ve o kardeşimle öpüşürken üzerinde hoplayarak hayatımın en şiddetli orgazmını yaşadım. Orospu kardeşim haftada birkaç kez bize katılmaya devam ediyor. Ev arkadaşını da bu gezilerinden bazılarına dâhil ettiği için aynı anda 2-3 kadını sikme şansı bulan kocamın hayatının en güzel günlerini yaşadığını tahmin edebilirsiniz.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.