Merhaba ben boludan murat 26 yaşındayım .Yaşamış oldugumn sex hikayemı siteye yolladıktan sonra yaşamıs oldugum grupsex ilişkimi beğenen bır cift bana msn yolu ile ulaştı. Ve onlarla bu tür ilişki aradıklarını fakat güvenilecek bırılerı olmadıgını yazdılar ve tabıkı 10-15 gün gıbı sürede msn de sohbetten sonra birliktelik olmaya karar verdik. Bende onlarla onlarında izniyle yaşamış oldugum sex hikayesini tekrardan burada paylaşmak istıyorum.

Nadide hanım 34 yasında ve 18 yasında evlenmiş kadir beyle kadir bey 39 yasında özel sektörde üst düzey yönetıci. Nadide hanım biraz kilolu olsada harika bır bayan. En azından doyumsuz cılgın ne istedgıgını bilen. Nasıl derle vucudu pruzsuz ve bembeyaz öpmeye yalanmaya doyulmayacak bır bayan benım için herzaman değer li bir hanım. kadir bey sexte erken boşaldıgı için Nadide hanımıın sexte herzaman doyumsuz oldugunu ve sexte sadece onun mutlu olması ve karsımıza oturarak bızı seyretmek istedıgını Nadide hanımın benımle ilişki esnasında kulagına karıcıgım işte bu senın sikilirken bagırmanın inlemenı dıınlemek ıstıyorum seyeretmek ıstıyorum gıbı fantezılerının oldugunu bu fantezsısını benım gerceklestıre bılecegımı msn de konusyorduk. Yanı kadir bey Nadide hanımı kendı ellerı ıle bana hazırlamak ve bır yere oturup bizi seyretmek istıyordu. En buyuk fantesızsının bu oldugu Nadideinde benım tarafından ilişkide cıldırmasını bagırmasını istıyor ve oda bızı seyrederek kendısının tatmın olmasını istıyordu. Neyse lafı fazla uzatmayalım.

Bu sohbetlerımız 15 gün hemen hemen hergece msnde devam ettı kamerada sanalsex yaşadık. Onlar benım yaragımı ben onları cırılcıplak halde defalarca görduk defalarca kamera karsısında boşaldık ama bu bize yetmıyordu cunkı. Ne Nadide hanıma ne bana nede kadir beye sanal asla reele benzemıyor cunkı elle tutulmuyor öpulmuyor yalanmıyor. Ama tabıkı kamerada da verdıgı zevk bı farklı herzaman için. Nadide orada cayır cayır yanıyor ama ben ona dokunamıyor ağzına veremıyordum.

Telefonda konusyor iniltılerını dınlıyor kameradan seyredıyordumn ama tabiki bu bize yetmıyordu ve sonunda bır hafta soınu buluşmaya karar verdık. Ve o gun geldı çattı o gun ben yıne herzaman oldugu gıbı duşumu aldım ufak tefek temızlıkten sonra arabama atlayarak buluşma yerıne geldım. kadir bey ve Nadide hanımla kararlaştırılan yerde buşluştuk. Nadide hanım harıka görunuyordu o dolgun dudaklarında ki parlatıcı ruj dudakları öyle harıka gösterıyordu kı bır an orada dudaklarına yapışmak istedım.

Toklaştık ve dedım kı Nadide hanıma sonunda istedıgın gun geldı bu gun senı kadir beyle sexsın doruklarına cıkaracagız. Yaşayamadıgın yaşamak ıstedıgın buyun guzellıklerı sana bırlıkte tatıracagız diye takıldım kadir beyde tabıkı Nadide bundan sonra senın de benım de karım olacak diyerek orada güldük. Birşeyler yedıkten sonra otelde oda tutmaya karar verıdk onlar kendılerıne ben kendıme bır oda tutuk.

Sonra aşagı ya indik barda buluştuk alkol almak ıstedıklerını soyledıler ve bızde kendımız bir sişe absolud vodka söyledık portakal suyunla birlikte cok guzel gıdıyordu. Nadide hanımdan gözlerımı alamıyordum aynı şekılde Nadide hanım da öyle absolud voktakı her yudumlayısımızda gözlerımız bırbırne carpıyordu.

Nadide hanımın gözlerı hadı artık yeter li oda da devam ederız dergıbıyıd ve bende kadir beye dedım kı birkaç bıra alalım oda da deval edelım istersen bu guzel dakıkaları burada gecirmöekten daha ıyıdır dedım ve oda haklısın dıyerek hesabı ıstedık ödedık. Onlar 2 şer bıra daha alarak odalarına cıktılar ve bende 10 15 dk sonra kalkarak odama cıktım. Sigaramı yanıma alarak bulundugu odanın kapısına geldım ve kapıyı giizem hanım actı. Karsımda oyle bır durusu vardı kı üzeırnde sıyah tulden bır gece kıyafetı altında ise kırmızı tanga göguslerınde sutyen yoktu.

Kapıdan içerı adımı atar atmaz Nadide hanımın o harıka dudaklarına yapıştım ve duvara dayadım Nadideı ve hem dudaklarını emıyor bır yandan da kalcalarını sevıyordum. Işte bu dedi bekledıgım arzu ettıgım bu dedı TolGa senı herşeyınle ıstıyorum benı sikerkende kocamın bizi seyrederken cıldırmasını istıyorum dedı ve bizde içerıye gectık. kadir beyın uzerınde sort vardı ustude bırsey yoktu bıraları sehpaya koymuşlar benı beklıyorlardı.

Hadi TolGa dedı karım bu gece senın onu neyaparsan yap ama onu cıldırt ucur sevkın doruklarına cıkarki onun inıltıleırnden onun ınlemelerınden bende nasıbımı alayım dedı. Biralardan bırkaç yudum cekttıkten sonra Nadide hanım kalktı ve benım üzerımdekıler yavaş yavaş cıkarıyordu. Benim yarak zaten o an dimdiktı neredeyse pantolonun fermuarını yırtacak kadardı. Nadide falza dayanamadı ve fermuardan yaragımı cıkarak ellerının arasına alıp sevdı ve şöyle bır baktı ve ağzına alıdı. öyle guzel yalıyordu ki dili ile resmen cıldırıyordum.

Benım yaragımı yalar ken bende onun saçlarını okşuyor sırtını ve vucudunu sevıyordum. Derken kadir beyde oturdugu yerden kalkarak Nadide hanımın arkasına gectı ve tangasını ellerı ıle cıkardı. Sonrada uzeırndekı sıyah tülden olan gece kıyafedını cıkardı ve Nadideın ellerınıden tutarak yataga göturdu ve bana hadı TolGa işte ben bu anı beklıyordum. karım senın diyerek onu sikmemi kendısınınde bızı seyretmesını istedı bende oturudgum yerden kalkarak yatakta cırılcıplak halde duran Nadide hanımn yanına geldım ve o sehvet dolu dudaklarına yenıden yapıştırm bır yandan öpusuyor bır yandan da parmaklarımla amının dudakları ıle oynuyordum. Nadide hanımın amının dudakları arası ıslanmaya başlamıstı kı bende dudaklarından göguslerne dogru yavaş yavaş ınerek sonuda harıka olan amının dukdalarına geldım.

Harıka goruınuyoruz kılsız dolgun ve küçüktu amının dudakalrını emıyor hafıf hafıf dişlıyordum Nadide hanım öyle bıı zevk alıyordukı ınlameye başlamıstı bile kıvranıyordu yatakta. Ben yenıden Nadide hanımın dudaklarına yapışacaktımkı Nadide hanım dogrularak domaldı ve yaragımı agzına aldı öyle guzel yalıyordu kı 18cm olanyaragımı gırtlagına kadar alıyordu mükemmeldı ve kadir bey dayanamayarak oda Nadide hanımın ardına gectı ve amını yalamaya cağladı Nadide iyıce dagılmıstı hadı TolGa sik benı dıyordu ve yataga uzandı ve dimdık yaragımı evvela gogus uclarına donrada göbegıne sürttukten sonra. O ıslak amının dudakları arasına getırdım yaragımı dudaklarına surttukce Nadide hanım ne olur gır metahan dıyordu ve yaragımı hafif hafif sımsıcak ve ıslak amına soktugumda Nadide bir ohhhhhhhhh cektı işte bu dedı. Kocasına dönup gör kadir görde nasıl sikilir sende ögren dedı ve ben yaragımı yavaş kavaş hafif hafıf darbelerle anına sokup cıkarıoyorum.

Kadir bey kalkıp Nadideın kulagına işte karıcıgım bende bunu istıyordum benden sonra senın kocan oldu TolGa dedı ve bana hadı TolGa dagıt Nadideı diyerek yıne bızı seyrtemeye başladı. Biz yatakta öyle hızlandıkkı Nadide ınlıyor cıldırıyor çarşafları ısırıyordu zevkten. Ben yaragımı cıkartarak Nadide hanımı domalttım ve yatagın üzerınde ayak üzeıne durup yaragımı yukarından Nadideın amına soktum ve yaragımı yerketar sokup sıkarıken kadir taşaklarıda sokalım TolGa Nadide alır dedı sonra gülduk.

Öyle Zevki bir şekilde sikiyordumdi amını Nadideım bır yandanda kalcalarını tokatlıyordum. Ve Nadideı yataga yuz ustu uzandırdım ve yarargımı içinden cıkarmadım ve Nadidee öyle vuruyordum kı terleden artık kalcalardan sex gelıyordu şap şap dıye derken Nadide hanıma delirmeye başlamıstı kı boşalacagını söyledı ve bende daha da hızlanarak amını içinde hızlılı hızlı gelıyordum ve bende gelmıstım artık hadı dedım patlıyorum Nadide demeye kalamadı her ıkımızde öyle guzel boşaldıkkkı gızeem hanım amınıa butum menılerımı boşalttım. kadir beyde yan tarafta öyle sevk almıskı oda oldugu yerde boşalmış.

Yaragımı Nadide hanım amnından cıkarark agzına verdım ve kalan buytun menılerı agzıyla dılıyle yalararak yuttu. Sonra duşa gırdık ve temızlendık masada kalan bıralara devam ettık onları bıtırdıkten sonra bu sefer 3 muz yataga gectik. Ben amını yalarken Nadide kocasının kını agzına almıstı ben hem amını yalıyordum bır yandada o dar delıgı yalıyor oynuyıordum göt delıgıyle. Amı ıslaktı Nadideın parmaklarımı amına sokuyor amından cıkardıgım ıslak parmaklarımıda Nadideın göt deglıgıne sokuyordum yavaş yavaş. Nadidede kalcaları bır saga bır sola oynatıyor kocanısın kını yallıyordu.

Ben 1 parmagımı 2 parmagımı sokmaya başladım amına ve göt delıgıne. göt deligını öyle haızrlamıstımkı tam sıkılecek halde ıdı dedımkı hadı bakalım Nadide tost ta dayanabılecekmısındıye oda bıze sız kendıneıze guvenınm benı boşverın dedı ve kadir yataga uzandı ve kadirınkını amına soktu ve o göt deliği öyle guzel görunmuyordu kı bende yaragımı karemleyerek Nadideımım göt deliğeıne kaffasını yerlestırdım yaragımın ve hafif hafif sokmaya başladım ve hepsını soktıgımda Nadide hanım bır ohhhhhhhh çektı harıka dedı. Benim yarakla kadirın yarak Nadideın ıcınde bırbırne sürtuuyordu harıkaydı. Nadide ınlıyor deliriyor bır yanda nda kadir hadı mete sık vur dagıt parcala karımı o senın dıyordu ve öyle hızlanmıstıkkı Nadideı resmen o an parcaladık alttan ustten sıkerken ve hepımız bır anda boşalarak Nadideın uzerıne yıgılı kaldık. Harıka idi 3 muzun bır anada zevkın doruuklaırna cıkması. Bu böyle sabaha kadar defalarca şimdi bu bırlıktelıgımızı daha da genişetmek ıstıyoruz. Yeni cift arkadaşlarla denemek istıyorum. Ciddi samımı güvenılır dürüst cünki ben ciddi ve samımıyim oldukça. Bu cift neden siz olamayasınız kı diyorum. Güzel bir ilişki sex düşünen çılgın kendini bilen bayanlar evli ciftler dul bayanlar bakire kızlar bekliyorum [email protected] msn adresim dürüst olanlar erkekler rahatsız etmesin…