Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KÖYLÜ GÜLİZAR’IN SEKS ÖYKÜSÜ

| Genel | 18 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d

Merhaba ben SEKS HİKAYESİ Cemil. Bizim köyde güzel kızlar çok fazla olmaz, köyün erkekleri de zaten hep karşı köyden evlenir. Ama bir Gülizar var ki akıllara zarar bir biçimde güzellikte. Hem de bizim köyde. Babama bu kızla evlenmek istediğimi söyledim köyde halimiz vaktimiz yerindedir ben istediğimde istediğim kızı tabii ki de alırım.

Gidip kızı babasından istedik sonra düğün yapıp evlendik. Müthiş güzel bir kızla evlendiğim için mutluydum. Gülizar baya utangaç bir kız çıktı bunun utangaçlığını nasıl çözeceğimi bilmiyordum. Yavaşça duvağını kaldırdım gerdek gecesinde. Sonra gözlerime bile bakamadığını fark ettim. Birazcık heyecanı gitsin diye önden ben soyundum.

Ama hala başı öne eğik bir biçimde duruyordu bende yeter artık dedim. Sonuçta karımdı ve bu gece onunla sevişecektim. Ben bunu zorladım gelinliğini çıkardım bembeyaz el değmemiş bedeni ortaya çıktı birden. Memelerini avuçlamaya ve emmeye başladım önce sonra yalayarak yavaş yavaş aşağıya doğru indim. Yalamaya devam ettikçe nefes alışları hızlanıyordu sonra üstüne çıkıp bunu düzmeye başladım. Çığlık atarak sırtıma tüm tırnaklarını geçirdi. Bende o da ilk kez sevişiyorduk. Bu kadar güzel bir duygu olduğunu bilseydim daha önceden sevişecek birisini mutlaka bulurdum. Bu olayı bir SEX HİKAYESİ olarak yazmaya karar verdim. Mutlu bir ilişkimiz var şimdilerde.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.