Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Muhtar Arkadaşım Geçmişin Intikamını Aldı

| Genel | 2 Ağustos 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_nurgul
Merhabalar bende başımdan geçen seks hikayemi anlatmak istiyorum. Adım Buket 35 yaşındayım. Trakyanın bir köyünde dünyaya geldim. 33 yaşıma kadar da köyde yaşadım. Başımdan geçen olayda köyden taşınmadan bir kaç ay önce meydana geldi. Köyde yaşayanlar bilir ilk öğretim dışında başka bir okul yoktur. En azından bizim zamanımızda öyleydi. İlk okul bittikten sonra bizim köyden daha büyük bir köye orta okul okumaya gittim. O köyde Mehmet adında bir çocuk vardı. Aynı sınıftaydık. Mehmet okulun ilk gününden itibaren benimle ilgilenmeye başlamıştı. Arkadaş grubu içerisine dikkat çeken güzel bir kızdım. Mehmet’te çok yakışıklı bir çocuktu. Bir süre sonra biz sevgili olduk ve orta öğretim bitene kadar sevgili kaldık. Okul bittikten sonra bir süre görüşmedik. Liseyi okumak için şehire gelmiştik. Şans eseri ailelerimiz aynı okula kayıt yaptırmıştı. Bir süre daha beraber takıldık kafelere gidiyor eğleniyor, büyüdüğümüzü düşünüp zaman zaman yüzeysel olarak sevişiyorduk. Çevremde ki tüm erkekler bana ilgi göstermeye başlamıştı. Bu durum benim çok hoşuma gidiyordu ama Mehmet deli oluyordu. Ne zaman sevişmek istesek daha da ileri gitmek bana sahip olmak istiyordu. O sırada benim bir kaç sevgilim daha olmuştu. Mehmet’i aldatıyor bundan haberi olmasına rağmen benden ayrılmıyordu ilgi beni çok şaşırtmıştı. Lise son da veda partisinde okulun en popüler çocuğuyla birlikte olmuştum. Bu durum Mehmet’in çok zoruna gitti o günden sonra bir daha hiç görüşmedik. Taki o güne kadar…

Bir gün tarlada çalışırken Mehmeti gördüm. Bana el sallıyordu. Bende karşılık verdim. Aradan çok uzun zaman geçmişti. Biraz sohbet ettik. Kırgın değildi. Köyün muhtarı olmuştu. Evlenmiş çocukları olmuştu. Ben evlenmemiştim. Mehmet bunu duyduğuna çok şaşırmıştı. Ne kadar güzel ve popüler bir kız olduğumdan falan bahsetti. Beni merkeze çay içmeye sohbet etmeye davet etti. Itiraz ettim ama o ısrar etti. Bunu hakettiğini söylüyordu. Zamanında çok canını yaktığım için kabul ettim. Ve o gün geldi.

Merkezde bir çay bahçesinde oturduk.Gözlerden uzak kuytu bir çay bahçesiydi. Küçük bir kasaba olduğu için gören olursa muhabbet olur diye burasını seçmiştik. Laf lafı açtı uzun uzun konuştuk. Kalkma zamanı gelmişti. Çok güzel zaman geçirmiştik. Eve dönerken beni bırakmak istedi. Uygun olmayacağını gören olursa yanlış anlaşılacağını söyledim. Oda uygun bir yerde bırakacağını söyledi ve yola çıktık.

Giderken Mehmet normal yoldan değilde arka yol dediğimiz tarlalık alana girdi.Rahatsız olmuştum neden böyle yaptığını sorduğumda gören olsun istemiyorsun en iyisi bu yol gibi saçma şeyler söyledi. Niyetini anlamıştım. Durumu kurtarmaya çalışıyordum. Ne söylesem ikna edemedim. Sonunda bana döndü ve bana ne kadar aşık olduğunu anlatmaya başladı. Sırf benim yüzümden evlendiğini benim yüzümden hayatının zehir olduğunu anlattı. Sinirlenmişti. Korkmaya başlamıştım. Niyeti bana zarar vermek mi anlayamıyordum. Sonunda bir ağacın altında durduk. Döndü ve açık açık beninle seks yapmak istediğini, hayatında hiç bir şeyi bu kadar istemediğini söyledi. Şok olmuştum ne diyeceğimi bilemiyordum. Evli olduğunu bunun doğru olmayacağını falan anlatmaya çalıştım. Bakire olmadığımı biliyordu. Evli değildim. Bekaretimi küçük yaşta kaybetmiştim. Bunu bildiği için ısrar ediyordu. O sıra da kemerini çıkarıyordu. Ne yapacak diye merak ederken birden penisini dışarı çıkardı. Şaşırmış adeta donup kalmıştım. Ne yapıyorsun Mehmet gören olacak dememe kalmadı saçlarımdan tuttu ve beni kendisine çekti.Kulağıma eğildi ve çocukken ona yaptıklarımdan bahsetti. Bunu gerçekten istediğini söyledi. Başka şansım kalmamıştı.Çok uzun zamandır kimseyle de birlikte olmamıştım. Kocaman penisi vardı ve o an sadece onu düşündüğümü farkettim. Mehmet’e gülümsedim ve penisini ellerime aldım.

Mehmet gevsemisti. Saçlarımdan tutarak gülümsüyordu. Penisini ağzıma almak için eğildiğimde ani bir hareketle kafamı bastırdı ve tüm penisini ağzıma soktu. Nefesim kesilmiş halde kendimi kurtarmaya çalışıyordum. Mehmet ise bana hakaretler ederek kafamı daha da bastırıyordu. Bir anda saçlarımdan yukarı doğru çekti, penisi ağzımdan çıkardığım an derin nefes almak üzereydim ki dudaklarıma yapıştı. Sonra saçlarımı daha sert çekerek beni çok sert düzeceğini geçmişte onu terkettiğim için pişman olacağımı söyledi. Girişe bakılırsa etkilenmedim desem yalan olur.

Penisini yalamak için tekrar eğildim. Saçlarımı bırakmıyordu. Her zevk aldığında biraz daha sert tutuyor penisine doğru bastırıyordu. O anda gözlerimden yaş geliyor nefessiz kalıyordum. Ne kadar daha böyle devam ettik bilmiyorum. Ama şuanda bile çok yorulmuştum. Mehmet ise azgın bir boğa gibiydi. Arabanın arkasına geçmem için işaret yaptı. Dediğini yaptım arabanın arkasına geçtim ve soyunmaya başladım. Bulunduğumuz yer çok tenha bir yerdi. Kuş uçmaz kervan geçmez. Arabanın camları da film olduğu için rahat hareket ediyorduk. Mehmet yanıma geldi ve oda soyunmaya başladı. Çırılçıplak kalmıştık. Uzanmamı söyledi ve hiç itiraz etmeden dediğini yaptım. Şimdi yalama sırası ondaydı.

Bacaklarımı iki yana açtım. Mehmet kafasını arasına soktu ve dilinin ucu ile vajinamın üst kısmına ufak ufak vurmaya başladı. Bir parmağını da içine sokmuş ileri geri yapıyordu. Kısa süre sonra kasılmaya başladım. Uzun zamandır seks yapmamış olmam kısa sürede kendimden geçmemi sağlamıştı.Mehmet’in kafasını tutmuş vajinama bastırıyor daha hızlı yalaması için yalvarıyordum. Sırılsıklam olmuştum. Artık içime almaya hazırdım. Mehmet’e inleyerek artık içime gir dedim. Mehmet gene gülümsedi ve doğruldu.

Penisini vajinama dayadı. Üzerinde gidip geliyor içine sokmuyordu. Penisinin kafasını birazcık sokuyor sonra tekrar vajinamın üzerine sürtüyor beni adeta çılgına çeviriyordu. Dayanamadım resmen yalvarmaya başlamıştım. Bir elime penisini tutup vajinamın üzerine yerleştirdim. Bacaklarımı da Mehmet’in beline dolayarak kendime doğru çektim. Kafası içime girmişti. Mehmet yavaş hareketlerle ileri geri yaparak her seferinde biraz daha içime giriyordu. Bacaklarımı beline dayamış zevkten çıldırmak üzereydim. Kocaman penisi vajinamın içini dolduruyordu. Bacaklarımla Mehmeti kendime çekiyordum dibine kadar sokması için teşvik ediyordum. Sonunda Mehmet dayanamadı ve penisini komple içime sokmuştu. Artık daha hızlı gidip geliyordu. Sonunda beni o kadar hızlı becermeye başladı ki gözlerini açmaya fırsat bulamıyordum. Adeta kendimizden geçmiştik inlemelerimiz bir birine karışıyordu. Bir süre sonra yavaşladı ve içimden çıktı. Hiç vakit kaybetmeden kafasını bacak arama soktu ve yalamaya vajinamı yalamaya başladı. Bana hiç fırsat vermiyordu. Sanki yıllardır sex yapmamış gibi saldırgandı. Biraz daha yaladıktan sonra yeterinde ıslandım. Yan tarafıma oturdu ve kucağına oturmamı söyledi. Kucağına oturmadan önce penisini biraz daha yalamak için elime aldım. Ağzıma aldığım anda sevişmemizin başında olduğu gibi kafamdan bastırarak penisin komple ağzıma girmesine neden oldu. Boğazıma kadar değmişti. Nefes nefese kalktım ve kucağına oturdum.

Bu sex pozisyonunda penisini komple içime alabiliyordum ama araba içerisinde olduğumuz için rahat hareket edemiyordum. Yavaş yavaş oturup kalkıyor, popomu sağa sola hareket ettirerek Mehmet’i çıldırtıyordum. O da bir eliyle vajinamın üst kısmını okşuyor elleri ile bana mastürbasyon yapıyordu. Neredeyse boşalmak üzereydim. Mehmet arkama geçmesini söyledim. Arkama geçti ve penisini içime soktu. Şimdi ikimizde hızlı hızlı gidip geliyorduk. Mehmet bir eliyle göğüslerimi okşayıp diğer eliyle vajinamla oynuyordu. Çok geçmeden ikimizde titreyerek boşaldık. Hemen penisini kavradığım gibi ağzıma aldım ve ellerim ile mastürbasyon yapmaya bir süre daha devam ettim.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.