Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Sandra Farklıydı

| Genel | 13 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Bölüm 1

Merhaba, benim adım Sandra ve ben çoğu kadından farklıyım. Bana anti-sosyal, biraz münzevi, içe dönük biri olduğum söylendi ve bu değerlendirmelere katılma eğilimindeyim.

Büyüdükçe, arkadaş edinmekte çok zorlandığımı fark ettim. Daha önce tanışmadıkları başka kızlarla konuşurken başka kızları izledim ama yabancılarla konuşmak istemiyordum, tanımak istemiyordum. Sınıf arkadaşları gibi konuşmaya ‘zorlandığım’ ve bir şekilde alıştığım kızlarla veya erkeklerle konuşurken sorun yoktu, ama hiçbiriyle gerçekten arkadaş olmadım, pijama partisi ve parti daveti yok.

Kendi şirketimden ve aile kedisi ve köpeğinden oldukça memnun olduğum için bu beni hiç rahatsız etmedi. Bu evcil hayvanların arkadaşlığından diğer çocuklardan daha fazla keyif aldığımı söylemek doğru olur.

Hem annem hem de babam beni arkadaş edinmem için ‘teşvik etmek’ için ellerinden geleni yaptılar ama bu hiçbir zaman olmadı ve hatta beni bir psikiyatriste götürmeyi bile düşündüler ama ben onlara bu halimden mutlu olduğumu söylemeye devam ettim.

Bunun bir sonucu olarak, 18 yaşıma geldiğimde hala bakire olarak üniversiteye gittiğimde. Üniversite hayatı hakkında internette çok şey okumuştum ve bekaretimden fazla konuşmadan ve duygusal bağ olmadan kurtulmayı dört gözle bekliyordum. İnternette Glory Holes hakkında bir şeyler okumuştum ve gizlice girebileceğim, sik emebileceğim ya da sikilebileceğim bir yer bulmayı umuyordum, sonra da adamın yüzünü görmeden ya da onunla konuşmadan gizlice dışarı çıkıyordum.

Üniversitedeki ilk birkaç hafta benim için biraz zordu. Aynı kurstaki diğer öğrencilerle herhangi bir problem yaşamadım çünkü sadece derse gidip işimi yapıp gerektiğinde konuşabiliyor ve bir sonraki derse kadar göremeyebiliyordum.

Benimle aynı yurtta kalan diğer 5 öğrenci için aynı şey söylenemezdi, muhtemelen hepsi harika insanlardı ama hepsi yeni arkadaşlar edinmek istedi, ki ben istemedim. Odamda, diğerlerinin toplamından daha fazla zaman geçirdim.

Çok geçmeden üniversitede olma ve kendi başıma yaşama özgürlüğünün bana evde sahip olmadığım bir özgürlük verdiğini ve bu da beynime fantezilerim ve yeni şeyler hakkında daha fazla düşünme fırsatı verdiğini fark ettim. önüme açılan fırsatlar. Seks ve vücudum hakkında daha önce hiç olmadığı kadar çok düşünmeye başladım.

Bir gün çıplak vücudumu erkek öğrencilere, öğretmenlere ve genel olarak erkeklere gösterme fikrinin bana çekici geldiğini fark ettim. Beni tahrik ediyordu, amımı çok ıslatıyordu. Yeni özgürlüğümle, karakterimin sahip olduğumu hiç fark etmediğim yanını keşfetmeye karar verdim. Çıplak vücudumu hiçbir tepki ya da misilleme şansı olmadan ya da çok az bir şekilde parlatacaktım. Bu yeni yanımın yetiştirilme tarzımla bir ilgisi olup olmadığını merak ettim.

Ailemle birlikte yaşamak için zamanda geriye gidersek, ailem asla kontrolcü tip olmadılar ve hiçbir şekilde ihtiyatlı olmadılar. Herhangi birimizin evde sadece iç çamaşırımızla ve bazen daha azıyla dolaşması oldukça yaygındı ve kimse bunun hakkında bir şey düşünmedi.

Tabii ki annemle ‘o konuşmayı’ yapardım, okuldaki derslerde ve seksle ilgilenmeye başlardım ve eminim ki tüm genç kızların yaptığı şeyleri yatakta kendi başıma yapardım, ama ben gerçekten bekaretimi kaybetmek istedim. Okuldaki diğer kızların aksine, eğer kulak misafiri olduğum hikayeler doğruysa, ne üniversiteye gidene kadar ‘tam’ bir kadın olma fırsatım oldu, ne de diğer tuhaflığımı keşfetme şansım oldu.

Bildiğiniz gibi, partiler üniversitelerde büyük bir şeydir ve ben onlara erkekleri cezbetmek niyetiyle gittim, böylece bekaretimi kaybedip çok seks yapabildim. Amacım onları yatağa atmak, sikişmek, sonra adresimi veya telefon numaramı ya da itilirse sahte bir numara vermeden ayrılmaktı.

Hâlâ evdeyken yaptığım bir şey, yaşlandıkça giyinme şeklimi değiştirmekti. Benim yaşımdaki diğer kızların giydiği kısa etekleri ve dekolteli üstleri beğendim ve çok fazla dışarı çıkmamama rağmen ailemin modaya ayak uydurmasını, giyerek kendimi iyi hissetmemi ya da gösteriş yapmamı sağladım. onları konuşmaktan korktuğum ama beni becermelerini istediğim erkeklere gönderdim.

Dışarı çıktığımda beni iyi hissettiren şey eteğimin üstünü çok kısa olacak şekilde kıvırmaktı ve rüzgarı pantolonumda hissedebiliyordum ve bu beni iyi hissettiriyordu. Bence bunu yapmak, seks yapacak bir erkek bulamamanın yerine geçiyordu.

Üniversiteye gitmek bana giyim tarzımda daha da ileri gitme, ultra kısa etekler ve bol, dekolte bluzlar ile bir sürtük gibi görünme fırsatı verdi, herhangi bir göğüs dekoltesine sahip olduğumdan değil, ama bana bunu yapma fırsatı veriyor. eğil ki erkekler üstlerimden aşağı doğru göğüslerimi görsün.

Her neyse, şimdi kendimi çok kilolu, çirkin bir kız olduğumu düşünmemeniz için kendimi tanımlamam için iyi bir zaman olduğunu düşünüyorum. Aslında oldukça zayıfım, neredeyse sıskayım ama geleneksel kızın kum saati figürüne sahibim. Babam birkaç ay önce küçük şirin bir popom olduğunu söylediğinde beni utandırdı. Aynada gördüklerimi okuldaki ve ardından üniversitedeki diğer kızlarla karşılaştırdığımda, oldukça ortalama ya da ortalamadan biraz daha zayıf olduğumu düşünüyorum, ortalama boyum açık kahverengi saçlı, küçük memelerim olmasına rağmen, sadece 32AA. Göğüslerim ilk gelişmeye başladığında annem bana bir antrenman sutyeni aldı ama birkaç hafta sonra sutyenleri sevmediğime karar verdim ve biraz desteğe ihtiyaç duyan göğüslerim olana kadar sutyen giymemeye karar verdim. Annem bundan memnundu ve antrenman sutyeni bir daha asla çıkmamak üzere iç çamaşırıma emanet edildi çünkü memelerim asla bir ‘AA’ fincandan daha fazla büyümedi ve yüzmeye gittiğimde giydiğim tek sutyen tipi bikini üstü . Oh, ve genellikle at kuyruğunda taktığım uzun, açık kahverengi saçlarım var.

Bir lisans öğrencisi olarak yeni hayatıma atlarken, üniversitedeki diğer birçok kız genellikle o kadar kısa etekler giyerdi ki, erkeklere ve öğretmenlere pantolonlarını sık sık gösterirlerdi ve yanlışlıkla birkaç kızı fark ettiğimde hoş bir şok geçirdim. çok kısa eteklerinin altına külot giymemişler.

İlk komando kızımı gördüğümde kendim komandoya gitmenin nasıl bir şey olduğunu düşünmeye başladım ve bunu kendim yapmak benim için fazla cesaret gerektirmedi ve bana verdiği heyecan daha önce hiç yaşamadığım bir şeydi. ve bunu her gün yapacağıma yemin ettim.

Amlarını teşhir ettiğini gördüğüm kızlar Freshers haftasında benim gibi acemilerdi ve kursum başlamadan önce sadece en kısa eteklerimi giymeye başlamıştım ve altında külot yoktu. Ayrıca ev arkadaşlarımın beni gitmeye ikna ettiği bir partiye gitmiştim ama kısa süre sonra oradaki tüm çocukların geçimlik kredilerini içkiye harcama fırsatını kullandığını ve ailelerinden hiçbir tepki görmediklerini fark ettim. Sadece güzel görünenler bana istediklerimi veremeyecek kadar sinirliydiler, ben de erken ayrıldım ve parmaklarımın işe yaradığı yere doğruca yatağa gittim.

Kurs başladıktan sonra grubumda sevimli birkaç adam gördüm ve onlarla kolayca yatağa atlayabilirdim ama onlar benimle aynı ders grubundaydılar bu yüzden onları seks için yasakladım ama bu olmadı. Fırsatlar ortaya çıktığında eteklerimi veya üstlerimi görmelerine izin vermeme engel ol.

Oh, kasık kıllarından pek hoşlanmadığımı söylemedim ve ailemle yaşadığımda kısa kestirdim ama üniversiteye geçtiğimde kıllardan tamamen kurtuldum ve boynumun altındaki her yeri traş ediyordum. beri hemen hemen her gün. Mali durumum düzeldiğinde lazer tedavisi ile kalıcı olarak ortadan kaldıracağım.

Ev arkadaşlarımla hayatım mümkün olduğunca onlardan kaçınarak devam etti ve onlarla konuşmak zorunda kaldığımda her zaman kısa ve öz konuşmalar oldu.

Mutluydum, neredeyse hiç kimseyle konuşmak zorunda değildim.

Başka bir partiye davet edilmeden sadece bir hafta önceydi ve en kısa eteğimi ve en ince atletimi giydim ve diğerleriyle birlikte gittim, çocuklardan biri bir blok öğrenci evinden bir bloktan diğerine yürürken havanın soğuk olması gerektiğini söyledi. bir diğer. Görüyorsun, meme uçlarım tepemde çok küçük çadırlar yapmıyordu.

Daha önce bahsetmeyi ihmal ettiğim şey, göğüslerime ve göğüslerime göre büyük göğüs uçlarım olduğu ve areolamın cildimin geri kalanından çok daha koyu olduğuydu. Ben asla sutyen giymediğim için, özellikle küçük memelerim çok konik ve çok sivri olduğu için, üstüm ince olduğunda oldukça belirgin hale gelirler. Göğüslerimi gören erkekler bana onların dondurma külahları ya da minyatür trafik külahları gibi olduğunu söylüyor.

Çıkıntılar konusunda benim de bacaklarımın arasında bir tane var. Benim klitorisim de oldukça büyük ve onu gizleyemeyen küçük başlık için çok büyük, parmaklarımın beni boşalmasını kolaylaştıran bir şey. Amımla ilgili diğer bir şey de, kasıklarımda o yağlı dokudan sadece çok ince bir tabakaya sahip olmam ve iç dudaklarımın dış dudaklarımın içinden asla çıkmaması. Sanki amım hiç düzgün gelişmemiş, tıpkı memelerim gibi, klitorisim dışında ve her zaman dış dudaklarımın arasından çıkıyor. Başlığım onu ​​saklamaktan aciz.

Üzgünüm, partiden ayrıldım. Kimsenin sarhoş ya da ot ya da hap ya da her neyse sarhoş olmadığını görünce hoş bir şekilde şaşırdım ve çok kısa eteğim ve farlarım epeyce oğlanın dikkatini çekti. Hoşuma gitmeyenleri çabucak kovdum ve bana asılmaya çalışan ilk sevimli olanla konuşmak için özel bir çaba harcadım.

Belki biri ona çok kısa etekler giyen ve sütyensiz olan uni kızların yatağa girmelerinin kolay olduğunu çünkü ellerinin gezinmeye başlamasının çok uzun sürmediğini ve onları durdurmadım.

Ellerinden biri külotsuz olduğumu keşfettiğinde, parmakları kısa süre sonra kedi dudaklarımı açıp klitorisimi ovuşturuyordu; ve ben onu seviyordum. Ben bir duvara yaslanmış duruyordum ve o bir eli eteğimin arkasında, yanımda duruyordu ve bana kolayca ulaşabilmesi için bacaklarımı biraz açmıştım.

O çocuktan ve benden başka kimsenin bunu bildiğini düşünmememe rağmen, çok geçmeden ilk orgazmımı toplum içinde yaşıyordum. Ama sevdim. Güçlüydü, o kadar güçlüydü ki, bir çocuğun yardımı olsun ya da olmasın, toplum içinde daha fazla orgazm olmaya yemin ettim.

Adam parmaklarıyla iyiydi ve beni odasına geri davet etmeden önce beni ikinci bir orgazm haline getirdi, bu da biraz çöplük olduğu ortaya çıktı ama temiz çarşaflı bir yatağı vardı ve ikimiz de kısa sürede çırılçıplak ve lanet gibiydik. tavşanlar.

Ethan (adı) horoz bekaretimi aldığını bilmiyordu ve bana ilk girdiğinde acı yoktu, kızlık zarım uzun zaman önce bir salatalık tarafından kırılmıştı. Tabii ki, boşaldıktan sonra horozların yumuşadığını biliyordum ve bu oldu ama bunun sonu olmasını istemedim, bu yüzden tekrar yaşamadan önce onu hayata döndürmek için ilk oral seksimi verdim.

Bu, Ethan sonunda uykuya dalmadan önce iki kez daha oldu ve ben sessizce oradan ayrıldım. Benden ne adımı ne de telefon numaramı hiç sormamıştı, ben de teklif etmedim ya da bırakmadım. Ona bıraktığım tek şey, sahip olduğum kadar iyi bir hatıra olmasını umduğum şeydi.

Odama döndüğümde kendimden çok memnun kaldım, iki ilk ve her iki deneyimi tekrar tekrar yaşama arzusu.

Ah, merak ediyorsan, üniversitedeki ilk günümde tıp merkezine gittim ve koluma o doğum kontrol implantlarından birini aldım. Hamile kalmak istememin bir yolu yoktu ve oradaki kadın bana regllerimin durma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi (ki yaptılar) ve bu benim için bir bonus oldu. Ayrıca tıp merkezinde ‘Kendine Yardım Et’ yazan büyük bir kutu prezervatif vardı, ben de büyük bir avuç dolusu prezervatif alıp çantama doldurdum.

O gece çok mutlu bir Sandra uyuyakaldım, parmaklarım klitorisimle yayılmış bacaklarım arasında oynuyordu.

*****

Daha fazla partiye gitmeye başladım, bazen davet edilmediğim ama insanların konuştuğunu duyduğum partilere. (Doğru olarak) kimsenin çok az giyen makul görünümlü bir kıza girmeyi reddetmeyeceğini ve genellikle biraz içki taşıdığını düşündüm ve yaklaşık yarısında hoşlandığım bir adam bulacağım ve sonunda onun yatak odasına gideceğiz. iyi bir sikişme seansı geçirmek.

Partilerden birinde biraz sarhoş gibi davrandığımda (yarı sarhoşmuş gibi davranmanın bazı erkekler için buzları eritmeye yardımcı olduğunu gördüm), oradaki adamlardan biri kızları kıyafetlerini çıkarmaları için cesaretlendirmeye başladı. Bazıları sadece dış katmanlarını çıkardı ve birkaçı pantolonlarına kadar soyundu ama tamamen çıplak olan tek kız bendim ve bir erkekle takılmadan ve odasına geri dönmeden önce birkaç saat böyle geçirdim. Aynı binada olduğum için sadece ayakkabılarım ve elbisemle oraya gittim. O uykuya dalınca yine gerçek adımı ve telefon numaramı bırakmadan dışarı çıktım.

O partilere gitmek, cinsel isteklerimi herhangi bir bağlılık duymadan almanın harika bir yolu oluyordu.

Duyduğum ve gittiğim partilerden biri sadece erkeklere yönelik bir partiydi. Bir oyun gecesinden bahsettiklerini yanlış duymuştum ve elektronik oyunlar değil, parti oyunları kastettiklerini varsaydım, bu yüzden kapıyı çalıp içeri girdiğimde, bir kızın orada ne halt ettiğini merak eden yarım düzine adamla karşılaştım.

Bir hata yaptığımı ve yanlış adrese gittiğimi düşündüğümü söylediğimde, çocuklar (muhtemelen ne kadar az giydiğimden ve elimdeki içkiden dolayı) kalmam için yalvardılar ve beni elektronik oyunlarını oynamaya davet ettiler. . Onlara elektronik oyun oynamadığımı söylerken, orada yarım düzine erkekle birlikte tek kız olmayı düşünüyordum.

“Gerçekten oynamadığımız zamanlarda kal ve bizimle konuş.” Bir adam dedi.

“Seni sarhoş etmeyeceğimize ya da tecavüz etmeyeceğimize söz veriyoruz.” Bir diğeri dedi.

Beynim ne yapacağıma karar vermek için çok çalışıyordu. Bir dakika kadar sessiz kaldıktan sonra cevap verdim,

“Pekala o zaman, ama herhangi birinizin sevmediğim bir şey yaptığına dair ilk işarette ayrılıyorum ve sizi Karate’de Kara Kuşak olduğum konusunda uyarmalıyım. ”

Bu birkaç yorum aldı ve iyi olacağına söz verdi.

Kara Kuşak hakkında yalan söylemiyordum, küçük yaşlardan itibaren babam beni Karate derslerine götürdü ve yıllar içinde bunda oldukça iyi oldum. Diğer şeylerin yanı sıra nefsi müdafaayı öğrendim ve eğer biri bana saldırırsa istersem onu ​​hastaneye kaldırabileceğimden emindim.

Okullar çöp olduğu için babam da beni yüzme derslerine götürdü. Dersler, ayrı erkek / kadın soyunma odaları olan özel bir havuzdaydı, ancak genellikle yalnızca bir ebeveyn bir çocuğu yüzme derslerine götürdüğünde olduğu gibi, çocuk ebeveynlerinin belirlediği soyunma odasında değişir. Bu, her zaman erkekler soyunma odasında üstümü değiştirip duş aldığım anlamına geliyordu.

Büyüdüğümde ve kızlarla erkekler arasındaki farkı fark etmeye başladığımda bile hiçbir şey düşünmedim. Genellikle dersimden sonra duş alırken erkekler ve bazen erkekler aynı anda hem üstünü değiştirip hem de duş alırlardı. Ailemin kıyafetlerle ilgili herhangi bir takıntısı olmadığı için üstünü değiştirmenin ve erkek soyunma odasında gösterme fikri bana doğal geldi ve bu konuda hiçbir şey düşünmedim. Göğsümde küçük şişlikler oluşmaya başladığında bile.

Yüzme eğitmenlerinden biri bir yüzme yarışmasına katılıp katılmayacağımı sormadan önce, sık sık geriye dönüp düşünürüm ve bizim yaptığımız gibi ilerleyişimin kaç yaşında ve ne kadar geliştiğini merak ederim. Babam ve ben bunun hakkında konuştuk ve eğer bir yüzme yarışmasına girecek kadar iyiysem, belli ki yetenekli bir yüzücüydüm ve artık derslere ihtiyacım olmadığına karar verdik ve gitmeyi bıraktık.

Yine dalıyorum, partiye geri dönüyorum. Aslında oynamayan adamlar benimle konuşmaya ve bana içki teklif etmeye başladılar. Onlara alkol almadığımı söylediğimde yalan söyledim, ailem evde şarap ve bira içmeme izin verdi. Ben içmedim derken beynim bir plan kuruyordu. Beni bira içmeye ikna etmelerine izin verdim, planım çabucak sarhoşmuşum gibi davranmak ve en azından beni çıplak görmelerine izin vermekti.

Beynim birkaç ihtimali düşününce amım ıslanmaya başlamıştı.

Biraz cesaretlendirerek ilk biram oldukça hızlı bir şekilde kayboldu ve ikincisi elimde belirince alkol bana geliyormuş gibi davranmaya başladım. İkinci şişe boşaldığında hâlâ çok ayıktım ama sarhoşmuş gibi davranıyordum.

Erkeklerin külotsuz ve biraz ıslak olduğumu görmeleri için dizlerim birbirinden ayrılarak tembel tembel oturmaya başladım.

Üçüncü bir şişe biranın içeriği boğazımdan aşağı inerken, bir toplu tecavüz hakkında bazı fısıltılar duydum ve amım daha da ıslandı. Çete patlamaları hakkında bir şeyler okumuştum ve internette birkaç video izlemiştim ve bir tanesini her izlediğimde, kendimi ‘kurban’ pozisyonunda hayal ederken amım dikkat çekmek için yalvarıyordu.

Birkaç saniye ne yaptığımı sorguladım ama meme uçlarım ve klitorisim sertleştikçe ve vajinam biraz daha sızdırdıkça bu şüpheler kısa sürede kayboldu.

Sarhoşmuş gibi davranmam daha gerçek oldu, konuşmamı biraz gevelemeye başladım ve koltukta biraz daha yalpalamaya başladım.

“Vay canına, burası çok sıcak.” Dedim ve istediğim cevabı aldım.

“Neden şu elbiselerden bazılarını çıkarmıyorsun?” Adamlardan biri sordu.

“Ah, yanılmışım, sadece bu üst ve bu eteği giyiyorum, onları çıkarmamalıyım, beni çıplak göreceksin.”

O zamana kadar elektronik oyunlar durmuştu ve altı adam da etrafımdaydı.

“O Suzie (onlara verdiğim isim) için kafanı yorma, hepimiz daha önce çıplak kızlar gördük.” Dedi adamlardan biri.

“Emin misin?” “Burası çok sıcak ve eminseniz hiç birinizin üzülmeyeceğinden emin misiniz?” diye sordum. Hiçbirinizin polisi aramasını ve beni uygunsuz teşhircilikle suçlamasını istemiyorum.”

“Bunun olma ihtimali kesinlikle sıfır.” Başka bir adam söyledi.

“Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuııııııııııııısunuz.” Yanıtladım.

O sırada kalbim çarpıyordu. Sadece birkaç dakika önce tanıştığım yarım düzine adamın önünde tamamen soyunmak üzere olduğumu biliyordum.

“Elbette.” bir adam, “Önemli değil, hepimizin yüzlerce kez çıplak gördüğümüz kızkardeşleri var” dedi.

Yalan söylediğini biliyordum ama devam ettim,

“Elbiselerimi çıkarabilir miyim bilmiyorum, sanırım biriniz o biranın içine bir şey koymuş çünkü gerçekten komik hissediyorum.”

“Hayır yapmadık.” Adamların yarısı dedi, sonra biri devam etti,

“Alkol içmeye alışık değilsin ama merak etme, biz sana bakarız Suzie, burada sana bir zarar gelmeyecek, hepimiz beyefendiyiz.” “Biriniz bana yardım edebilir mi, bu üst çok dar.”

diye kıkırdadım . Altı adam öne çıktı ama sadece ikisi ellerini üstümün eteklerine koymayı başardı. İki el daha ellerimi tuttu ve üstümün kalkıp inebilmesi için beni sandalyenin arkasından öne doğru çekti. Kıkırdadım ve “Küçük memelerime bakmayın beyler” dedim. “Hayır, yapmayacağız.” Birkaç tanesi yalan söyledi.

Saniyeler içinde altı adam bana bakarken üstsüzdüm. Göğüslerimi kapatmak için gönülsüz bir girişimde bulundum ama büyük göğüs uçlarım parmaklarımın arasından çıkıyordu ve onları saklamak için hiçbir şey yapmadım.

Koltuğa uzandım ve

“Bu biraz berrer ama hala sıcağım” dedim. Dedim.

“Eteğini Suzie’den çıkarmamızı ister misin?”

“Evet, lütfen, bu beni soğutabilir. Bir bira daha alabilir miyim lütfen, soğuk bir tane?”

Eller eteğimin bel bandına gittiğinde karıncalanma daha da güçlendi ve amım ıslandı. Çıtçıtlı ve küçük bir fermuarlı bir kottu ve parmaklar çabucak çözüldü, sonra yanlara gitti ve çekmeye başladı. Başlamak için tek yaptıkları kıçımı sandalyeden kaldırmaktı ve eller sonunda etek ucuna gidip çekerken kıkırdadım.

“Amıma bakma.” Kel kasıklarım derken parlak yarığım ortaya çıktı dedim.

“Vay.” Bir adamın “şu klitorise bak” dediğini duydum.

“Evet, meme uçları kadar büyük ve ben onların büyük olduğunu düşündüm.” Bir adam dedi.

“Bu üçünden birini çiğnemek nasıl olurdu bir düşün.” Başka bir adam söyledi.

“Yaramazlık ediyorsunuz çocuklar.” dedim kıkırdarken.

Elime soğuk bir bira şişesi koydum ve ondan bir yudum alıyormuş gibi yaptım, sonra sağ meme ucuma tuttum.

“Oooh, bu güzel” dedim, mümkünse meme ucum sertleşirken.

“Meme uçlarındaki soğuk şeyleri seviyorsun değil mi Suzie?” Adamlardan biri sordu.

“Elbette, değil mi?” “Siz de ateşli değil misiniz?” diye cevap verdim.

“Burası oldukça sıcak.” Başka bir adam söyledi.

“Odama dönmeliyim, burada çıplak olmamalıyım.” “Bana dokunabilirsiniz ya da tecavüz edebilirsiniz” dedim.

“Sana tecavüz etmeyeceğiz Suzie, bizimle güvendesin.” Dedi adamlardan biri.

“Güzel, ama tuvalete gitmem gerek, bira içmeye alışık değilim.”

Ayağa kalkmak için beceriksizce bir çaba sarf ettim ve yarı yolda kaldım ve sonra tekrar sandalyeye düştüm.

“Beyler beni uyuttunuz. Hey, ellerini üzerimden çek.”

“Sadece güvenli bir şekilde oturmana yardım ediyordum Suzie.” Dedi adamlardan biri.

“Sırada göğüslerime ve amına dokunacaksınız, bana dokunmak ister misiniz çocuklar?”

“Bu bir davet mi Suzie?” Dedi adamlardan biri.

Ellerinin üzerimde olduğunu ve daha da azgın olduğumu hayal ederek bir dakika kadar sessiz kaldım.

“Evet, uzun zamandır iyi bir seks yapmadım.”

“Seni becermemizi ister misin Suzie?” Başka bir adam sordu.

Kıkırdadım ve

“Hepsini birden değil, amım bir kerede altı sik almıyor.” diye yanıtladım.

“Açık olmak gerekirse Suzie, seni becermemizi mi istiyorsun?”

“Evet, neden olmasın, iyi bir sikişme ihtiyacım var, yataklardan birini kullanabilir miyiz lütfen, o zemin kirli görünüyor.”

“Elbette,” dedi adamlardan biri, “benimkini kullanabilirsin, sağdan ilk.”

Tekrar ayağa kalkmaya başladım ama yine yetersiz gibi davrandım ve geri düştüm.

“Biriniz bana yardım edebilir mi, sanırım çok kızgınım.”

En yakındaki iki adam ayağa kalkmama yardım etti ve jöle bacaklarım varmış gibi davrandım, bu yüzden kollar bana dolandı, biri bir memeyi yakaladı ve tekrar kıkırdadım ve sonra dedim ki,

“Siz bana karşı nazik olacaksınız, değil mi, daha önce sadece bir kez düzüldüm,” diye yalan söyledim, “ve bir dolandırıcı takacaksınız, adı ne olursa olsun, bana hamileleri yaptırtmak istemezsiniz. sen?”

Dağınık yatak odasına yarı taşındım ve muhtemelen sahibi aceleyle yatak örtülerini düzeltti ve üzerine indirildim. Aşağı inerken, bizi takip eden tüm adamların tüm amımı görebilmesi için bacaklarımı açtım.

“Gelip al.” Sesli bir şekilde söyledim ve sonra tekrar kıkırdadım.

Gözlerimi kapattım ve çok geçmeden vücudumun her yerinde bir sürü el hissettim, bir çift parmak doğruca vajinama gitti ve onu işgal etti.

“Ooooooooooooooo bu güzel.” içtenlikle söyledim.

Bu parmaklar beni parmakla becermeye başladı ve diğerleri klitorisimi ovmaya başladı ve çok geçmeden boşaldım, vücudum titriyor ve sarsılıyor ve ağzım birkaç kaba kelime söylüyordu.

Tepemden aşağı inmeye başlayınca gözlerimi açtım ve

“Bu iyi oldu, sırada kim var?” dedim.

Adamlardan biri, “Bu sadece parmaklardı Suzie,” dedi, “sırada gerçek bir horoz ister misin?”

“Evet, pleeeaaassee, sertçe sik beni.” Cevap verdim ve gözlerimi tekrar kapattım.

Saniyeler sonra yarığımda yukarı ve aşağı kayan bir horoz hissettim ve inledim.

Sonra horoz nazikçe vajinama bastırdı ve “Güzel” dedim .

“Umph, umf.” Horoz gerçekten içime girip çıkmaya başladığında dedim.

“Bu iyi.” Vücudumu gevşetmeden önce söylemeyi başardım ve gözlerim kapalı orada öylece yattım.

Ama onları tekrar orgazm ettiğimde açtım, tıpkı içimde derin bir prezervatifin ucunu dolduran sıcak bir cum hissettiğim gibiydi.

Bu sefer sadece iniltiler ve ben

“Bu güzel” diyordum. Kafamı kaldırıp beni siken adamın yüzüne baktım.

Diğer adamlar beni becermek için sıralarını aldıklarında da durum hemen hemen aynıydı. Üçüncü adam yanıma girdiğinde erkeklerin

“Üşüdü mü?

“Hayır, sanmıyorum, sadece uykuya dalıp çıkıyorum. Her boşaldığında uyanıyor.”

Altı adam beni becerene kadar devam etti ve ben her biriyle boşalmayı başardım. İçimdeki prezervatifin içine bırakılan altıncı cum yükünü saydığımda gözlerim kapalı öylece yatıyordum.

Altıncı adam üstümden indikten sonra adamlardan birinin

“Onu ne yapacağız?” dediğini duydum.

“Bırak onu uyusun.” Bir diğeri cevap verdi.

“Bu benim yatağım, bütün gece orada olabilir.” Bir diğeri cevap verdi.

“Ona sarılıp onu tekrar becerebilirsin.” Bir diğeri önerdi.

“Hepimiz geri gelip onu tekrar becerebiliriz.” Bir diğeri önerdi.

“Fena fikir değil dostum Stu, bu gece ortak salondaki kanepede uyuman gerekebilir dostum.”

“Oyuna geri dönüyorum.” Bir adam dedi ve üç kişinin de onunla aynı fikirde olduğunu duydum.

Kısa bir süre sonra bir şeyin beni sardığını hissettim.

“Stu ne yapıyorsun? Biri sordu.

“Sadece onu ört, onu sıcak tut.”

“Hayır, onu böyle bırak, o zaman istediğimiz zaman gelip amına bakabiliriz.”

Sonra kıyafetlerimin hala açık olan bacaklarımdan birinin üzerine düştüğünü hissettim ama hareket etmedim, hala uyuyor numarası yaptım.

Bir adamın “Uyandığında onları isteyebilir” dediğini duydum. “Eğlence bittikten sonra kızların nasıl olduğunu biliyorsun.”

“Evet, hepsini çıplak görmemişsin gibi davranıyorlar ve utanıyorlar.” Birisi cevap verdi.

“Evet,” dedi bir başkası, “kızları her zaman çıplak yapsınlar, o zaman utangaç numarası yapamazlar.”

“Bunun olacağını sanmıyorum dostum.” Her şey susmadan önce duydum.

Diğerlerinin gittiğini duyduğumu sandıktan kısa bir süre sonra gözlerimi açtım ve haklıydım, odada bir tek ben vardım. Sağ elimi amımın üzerine koydum ve klitorisime dokunduğumda biraz nefes nefese kaldım

“Hala daha fazla mı istiyorsun kızım?” Düşündüm ve parmaklarım çok ıslak deliğime gitti.

Kendimle oynama riskini göze alarak oradan çıkmak isteyip elimi geri çektim ve yataktan kalkmaya gittim. Ayakkabılarımın hala üzerimde olduğunu hissedince şaşırdım, bu yüzden kıyafetlerimi alıp açık kapıya gittim.

Kafamı kaldırıp soluma baktım. Adamların oyuna daldıklarını ve yoluma bakmadıklarını görebiliyordum, bu yüzden sessizce sağımdan ön kapıya gittim ve sessizce açtım, dışarı çıktım ve kapıyı sessizce kapattım.

Kıyafetlerimi giymek için arkamı döndüğümde bir erkek sesi duydum,

“Biri biraz eğlenmiş anlaşılan, utanç yürüyüşü senin yerine geri mi döndü?

“Bunun gibi bir şey.” Eteğimi indirip üstümü giyebilmek için yukarı kaldırırken cevap verdim, ayrıca üstümü indirip göğüslerimi kapatmadan önce adamın birkaç saniyeliğine çıplak vücuduma tam önden bakmasına izin verdim.

Adama baktım ve eteğimi almak için çömeldiğimde gülümsedim ve sonra ona adım attım.

“Şanslı herif.” Genç adam, yarığım kotun arkasında kaybolurken dedi, sonra uzaklaştı.

Evime dönerken ne kadar mutlu olduğumu düşündüm. Arka arkaya altı adam tarafından değil, altı adam tarafından becerilmiştim ve erkekler tarafından çıplak görülmekten ne kadar hoşlandığımı fark etmiştim. Gerçekten hayatımda bir dönüm noktasıydı.

Odama döndüğümde, yapılacaklar listemden toplu tecavüzü çıkardım ama aynı anda iki adam, aynı anda üç adam ve bir bukkake ekledim. Ayrıca dördünü de tekrar ekledim ama her birinin sonuna ‘halka açık’ olarak ekledim.

*****

Ertesi sabah derslerimden birine gitmeden önce mali durumum da dahil her şeyi düşünüyordum. Anti-sosyal bir insan olduğum için diğer öğrenciler gibi barlara ve barlara çok para harcamam, eğer varsa, ama daha fazla kıyafete ihtiyacım olduğuna karar verdim, kıyafetleri ortaya çıkardım, ama pahalıya mal oldular. iş bulabilir miyim diye bakmaya karar verdim.

Sınıfıma doğru yürürken tüm ilan panolarına baktım ve yarı zamanlı çalışma için birkaç ilan gördüm. Bazıları fast food mağazaları içindi, çünkü burgerleri çevirmekten hoşlanmadım, ama ikisi dikkatimi çekti. İkisi de genç kadınlara kıyafet satan moda mağazalarında çalışıyordu. Yürürken iki telefon görüşmesi yaptım ve o öğleden sonra iki röportaj aldığım için şanslıydım.

İkisi de şehrin ana alışveriş bölgesindeydi ve hem o sırada bulunduğum yerden hem de yaşadığım yerden on dakika yürüme mesafesindeydi. Odama dönüp üzerimi değiştirecek zamanım olmayacağını fark ettim ve üzerime ne giydiğime baktım, gülümsedim ve düşündüm ki,

“Boşver, çok kısa etekli ve üstünü belli eden kızlardan hoşlanmıyorlarsa. sutyen takmıyor, sonra siktir et, başka bir yerde deneyeceğim.”

İlk görüşme mağazanın müdürü olan bir adamla oldu. İçeri girdiğimde, orada çalışan üç dört kız daha gördüm, hepsi bir çeşit üniforma giyiyordu. Görüşme iyi geçti ama adamın gözleri nadiren göğsümden yukarı çıktı. Bu beni rahatsız etmedi, aslında göğsümü kasten dışarı iterek konik, küçük memelerimin gerçekten hm’yi göstermesini sağladım. Dizlerim biraz açık bir şekilde orada otururken gözlerinin çıplak bacaklarıma indiği gerçeği de yoktu. Beni rahatsız eden şey, ürkütücü görünmesiydi. “Hayır teşekkürler”

diye düşünerek ayrıldım .

İkinci görüşme çok daha iyiydi. Daha sonra dükkana ait olduğunu öğrendiğim çeşitli kıyafetler giyen diğer personel değil, yönetici otuzlu yaşlarının başında bir kadındı ve beni ilk gördüğünde beni baştan aşağı süzdü ve bana büyük, sıcak bir kıyafet verdi. gülümsemek.

Lisa adlı kadın, çalışanlarının iş için giymek için raflardan herhangi üç kıyafeti seçebileceğini ve personel indirimi olduğunu ve geçen sezon stokların personele çok ucuza satıldığını ve satılmayanların kesilmek üzere gönderildiğini açıkladı. mühendislerin kullanması için paçavralara.

Bir keresinde Lisa’yı göğsüme bakarken yakaladım ve farlarım tamamen açıktı. Üstümün önündeki çıkıntılara baktığını fark ettiğimde, dedim ki,

“Ah, beni işe alma kararınızı etkileyebilecek benim hakkımda bilmeniz gereken bir şey var, asla iç çamaşırı giymem. Bu sorun olacak mı?

“Hiç de değil Sandra, burada çalışan iç çamaşırı giymeyen tek kız sen olmayacaksın.”

Gülümsedim ve

“Böyle bir kısıtlama olmadığını duyduğuma memnun oldum” diye yanıtladım.

“Hayır Sandra yok, tarih açısından külot ve sütyenlerin oldukça yeni bir buluş olduğunu biliyor muydunuz? Sana her şeyi anlatabilirim ama bunun yeri ve zamanı değil.”

Lisa ayrıca cumartesileri tüm gün ve bazı pazar günleri veya perşembe öğleden sonra çalışabilecek birini istediğini söyledi. Bu benim ders programıma uyuyor, bu yüzden bana işi teklif etti, ben de kabul ettim ve ne zaman başlayacağımı kabul ettim. Tabii ki maaş sadece asgari ücretti ama ikramiyeler iyiydi ve bu sadece kıyafetlerdi. Kendimi tanıtmadan önce etrafa bir göz atmıştım ve beğendiğim birçok kıyafeti ve kıyafetleri deneme alanı, yırtık pırtık ve modası geçmiş görünse de, biraz eğlence potansiyeli sunuyordu.

Evet, bir fetişim vardı, o zamana kadar diğer şeylerin yanı sıra alaycı ve teşhirci olmaya karar vermiştim. Diğer insanlarla sözlü olarak etkileşime girmek zorunda kalmadan olabileceğim her iki şey. Ben de bir nemfoman olduğumu düşündüm ama buna uygun olduğumu düşünmedim – henüz. Bunlardan biri olup olamayacağımı merak ettiğimde kendi kendime gülümsedim.

Perşembe öğle yemeği saatinde orada olmayı ayarladıktan sonra ayrıldım.

*****

Üniversitede hayat benim için sadece ders çalışmak, partiler ve çalışmaktan ibaret değil, bir çok kızın gittiği, şişmanladığını gördüğüm yoldan gitmeyi asla istemiyorum, bu yüzden biraz spor bulmam gerektiğine karar verdim. Beni zinde ve umarım, üniversiteye ilk gittiğim zamanki formda tutun, bu yüzden üniversite spor merkezini incelemeye gittim. Herhangi bir takım sporu değil, kendi başıma spor veya egzersiz yapmanın yollarını arıyordum.

Yetkin bir yüzücü olduğum ve üniversite havuzunun güzel göründüğü için, bunu sporlarımdan biri olarak almaya karar verdim. Spor salonunda, tüm makinelerde ve paspaslarda çalışan insanlara baktım. İçeride birkaç kız vardı ve herkes diğerlerini görmezden gelerek kendi işini yapıyor gibiydi, ben de bunu denemeye karar verdim.

Diğer tüm sporlar birden fazla kişiyi içeriyordu, bu yüzden benim için yüzme ve spor salonuydu. Bir sonraki sorunum spor kıyafetleriydi. Eski mayom başlangıçsız, küçük ve tek parçaydı. Bikinim vardı ama hoşuma gitmedi, orta yaşlı kadınların giydiği bir bikiniydi, atmaya karar verdim. Neyse ki, giyim mağazasında işe girdikten sonra odama dönerken spor düşünmeye başlamıştım, bu yüzden dükkanda giyecek bir şeyler bulabilmeyi umuyordum. Röportajdan önce etrafa baktığımda iç çamaşırı gördüğümü hatırladım ama mayo gördüğümü hatırlamıyordum.

“Belki bikini olarak giyebileceğim bir sutyen ve külot takımı bulabilirim.” Düşündüm.

Spor salonu kıyafetine gelince, giyebileceğim spor ayakkabılarım ve üstlerim vardı ama altlarım yoktu çünkü hiçbir şekilde şort giymek istemiyordum, lanet olsun, sahip olduğum tüm şortları, pantolonları ve pantolonları çoktan terk etmiştim. Spor yaparken etek giydiğimi hayal edince kendi kendime kıkırdadım, özellikle de altına bir şey giymeye hiç niyetim olmadığı için.

Dükkanın ne sattığını iyice inceledikten sonra ya da internetten ya da şehirdeki bir spor mağazasından kıyafet almak için biraz param olduğunda bunları düşünmek için bunları aklımın bir köşesine koydum.

*****

Çok geçmeden perşembe günü geldi ve çok kısa, ince pamuklu kloş bir etek ve çok zorlandığımı gizleyemeyen ince bir üst giymeye karar verdim. büyük meme uçları. Eteği giydiğimde hızla çömeldim ve eteğin şiştiğini hissettim. Sonra sırtımı aynaya verdim, belime eğildim ve aynada kıçımı çerçeveleyen kıçımı gördüm.

Kıyafetimle mutlu bir şekilde işe gitmek için yola çıktım.

“Sevimli kıyafet.” dedi Lisa beni görünce.

“Teşekkür ederim, umarım buradan personel indirimini kullanarak benzerlerini satın alırım.”

“Eh, burada bunun gibi birçok kıyafet bulacaksınız, büyük bir zincirin parçası olabiliriz ama daha maceracı genç kadınlar için uzmanlaştık diyelim. Şimdi, bugün çalışan diğer personelle sizi tanıştırayım ve sonra size ipleri göstermesi için sizi Bella ile baş başa bırakayım.”

Lisa ve Bella da öyleydi, benimki kadar kısa bir etek de dahil olmak üzere bana benzer bir kıyafet giyiyordu. Soyunma odalarına geldiğimizde Bella dedi ki:

“Yıllardır bunları yenileyecekler ama hiç uğraşmadılar bu yüzden orada durup kızların değişmesini izleyen birkaç sapık var, perdeler hiçbir hücrenin girişini kapatacak kadar geniş değil ve çok kısa oldukları için kızların yere düşürdüğü tüm kıyafetleri görebilirsiniz. Dilerseniz molalarınızda biraz şakalaşarak eğlenebilirsiniz, Lisa’ya söylemeyin ama teneffüslerimde kendimi bir çok erkeğe gösterdim ve dışarısı sessizken, Lisa’nın dışarı çıkması iyi bir iş. bayağı çok.”

“Birkaç adama göğüslerini ve amını gösterdiğini mi söylüyorsun?”

“Onlarca erkek, burası bir kız flaşör cenneti. Kendini biraz gösterişten birkaç vuruş yapabilecek gibi görünüyorsun Sandra.

“Ben, ben, hata, tamam, beni yakaladın, Bella’yı nereden tanıyorsun?”

“Sutyen yok, sert meme uçları, ultra kısa etek ve külot yok, biraz fazla ele veriyor.”

“Knirse giymediğimi nereden bildin, henüz eğilmedim.”

“Ama o komik açılı tam boy aynanın yanında duruyordun ve doğru açıya bakarsanız orada duran herhangi birinin eteğini görebilirsiniz. Çoğu erkek bunun farkında değil ama birkaçı fark ediyor ve sık sık aynı yüzlerin orada durduğunu görüyorum. Yemin ederim Lisa o aynanın neyi gösterebileceğini biliyor ama onun yerine geçmiyor.”

“Lisa iyi görünüyor.”

“Öyle, yanında erkekler varken onun senin olduğun yerde durduğunu sık sık gördüm.”

“Yani Lisa, buraya gelen kızların partnerlerini teşhir mi ediyor?”

“Yapıyorum ve ben de birkaç kez yaptım. Lisa bunu kabul etmeyecek ama buraya gelen erkekleri mutlu etmenin, kızlarını buraya daha fazla para harcamak için geri getirecekleri anlamına geldiğini söylüyor ve bütün mesele bu, para.”

“Bu iş gitgide daha iyiye gidiyor, Top Girls’deki işi geri çevirdiğim için memnunum.”

“Evet, oradaki yönetici biraz ürkütücü bir sapık.” Bella, “Doğru, iç çamaşırı, hiç giydiğimden değil” dedi.

Bella beni külot ve sütyenlerin sergilendiği yere götürdü ve bikini olarak giyebileceğim bazılarını görmekten memnun oldum. Ayrıca ‘sadece ip’ olan bazılarını gördüm ve kızların iç çamaşırı giymesi beklenen herhangi bir yere gittiğimde bunları giyebileceğimi düşündüm. Ya da belki yüzme havuzunda bile. Sonra Bella dedi ki,

“Tamam Sandra, seni bir süreliğine yalnız bırakacağım. Hisse senedi ve fiyatlar hakkında bilgi edinin. Sonunda bir sınav olmayacak ama burada ne olduğunu oldukça iyi biliyorsanız yardımcı olur, sık sık giydikleri gibi bir şeyler sorulur, sanki üzerinizde olana benzer etekler istemişsiniz gibi Seni doğru rafa götürebilirim. Ah Sandra, sahip olduğumuz eteklerden bazılarını beğeneceğini düşünüyorum.”

Bella beni ona bıraktı ve ben göz atmaya başladım. İç çamaşırının önünde durduğum için onlara iyice baktım ve evet ilk düşüncelerim doğrulandı, bikini olarak sütyen ve tanga takımlarından en az birini giymekten kurtulabilirdim, tek yapmam gereken şeydi. ilk maaş günüme kadar bekle.

Ayrıca spor salonunda giyebileceğim bir çeşit ince ağdan yapılmış bir tek parça streç giysi gördüm. Üzerime gerildiğinde oldukça şeffaf olacak gibi görünüyordu.

Etek kısmına gittiğimde Bella’nın ne demek istediğini anladım, önü arkadan daha kısa olan etekler vardı. Yarığım her zaman teşhirde olan bir tane giydiğimi hayal ettiğimde gülümsedim.

Dükkanda gerçekten havalı giysiler vardı ve ben de Lisa’nın sokağımdaki daha maceracı (neredeyse sürtük anlamına gelen) kızlara yiyecek ve içecek sağladıklarına dair açıklamasına katıldım.

Dükkanı dolaştıktan sonra satış tezgahında duran Bella’ya gittim. Bana kasanın nasıl çalıştığını ve satılan eşyaların nasıl paketleneceğini gösterirken yanında durdum. Bir sonraki kız bir şey ödemeye geldiğinde, ben satışı kapatırken Bella yanımda durdu.

Kasayı başka bir kız, Amelia devraldı ve Bella beni depoya götürdü.

“Buranın bahşiş gibi göründüğünü biliyorum ama nerede olduğunu öğrendikten sonra muhtemelen organize bir kaos olarak tanımlıyorsunuz, burası yeterince büyük değil ve haftada 2 veya 3 kez teslimat alıyoruz.”

Tam o sırada bir zil çaldı ve Bella,

“Harika zamanlama, bu şimdi teslimat, hadi” dedi.

Bella bana panjurlu kapıyı nasıl kaldıracağımı gösterdi ve yukarı çıkarken bir kamyonun arkasını ve bazı rafları yerleştirmek için bekleyen bir adam gördüm.

“Öğleden sonra Pete,” dedi Bella, “bu Sandra, daha yeni başladı.”

“Tanıştığımıza memnun oldum Sandra, burada çalışmaktan zevk alacak gibi görünüyorsun ve seni daha fazla görmek için sabırsızlanıyorum.”

“Teşekkürler.” Ne demek istediğini merak ederek cevap verdim.

Hadi Sandra, dedi Bella, sürücülerin yükü boşaltmasına yardım etmemiz gerekiyor.

Bella beni kamyonun arkasına götürdü ve bir kutu almak için eğilmesini izledim. Sadece Bella’nın çıplak poposunu ve amını görmekle kalmadım, Pete de yanımda durmuş izliyordu. Bella doğrulurken,

“Bir kutu al ve Sandra’ya getir,” dedi.

Eğildiğimde gülümsedim, Pete’in çıplak kıçımı ve amımı görebileceğini biliyordum.

“Evet Sandra,” dedi Pete, kutuyu yanından taşırken, “burada çalışmayı seveceksin.”

“Sanırım yapacağım.” Yanıtladım.

Eğilip almam ve taşımam gereken 3 kutu daha vardı. Pete ve son kez, Bella da kutuyu almak için eğilmemi izledi.

“Sevimli amcık Sandra,” dedi Bella, panjurlu kapı aşağı inerken. “Keşke seninki gibi bir amım olsaydı, bu kanatlardan nefret ediyorum.”

“Sevimli görünüyorlar Bella,” diye yalan söyledim, “erkeklerin dişlerini takacak bir şey.”

“Evet, ama seninki gibi bir bisiklet tekerleği park yeri olmasını tercih ederim.”

“Hepimiz sahip olduğumuz şeye sahibiz ve buna alışmamız gerekiyor,” diye yalan söyledim, “Senin gibi sevimli bir kelebeği tercih ederim” diye yalan söyledim.

Dediğim gibi, kafamın içinde amcığımın bir görüntüsünü gördüm, klitorisimin dışarı çıktığı bir bozuk para yuvası ve benim kedimi Bella’nınkine tercih ettiğimi düşündüm.

Tam o sırada Lisa içeri girdi ve

“Bu Pete miydi? Ah evet, Sandra, Bella’ya o yeni stoğu raflara çıkarmasına yardım eder misin, o lanet olası Top Girl’ün benzer eşyaları zaten atölyede var.”

Bella ve ben kutuları açmak için eğilmek zorunda kaldık ve Lisa yüzünde bir gülümsemeyle ayrılmadan önce birkaç saniye arkamızda durdu.

“Lisa lezbiyen mi?” Kapı kapandığında Bella’ya sordum.

“Hayır, onu birkaç kez bir erkekle gördüm ve elleri tam olarak kardeş tipi değildi. Neden soruyorsun? lezbo değilsin değil mi?”

“Hayır, sadece bana çok fazla bakıyor gibi görünüyor.” Yanıtladım.

“Bunun için endişelenmem, o sadece güzel kızları takdir eder.”

“Bana asılmaya çalışmıyorsun değil mi Bella?”

“Hayır, ama lezbo olsaydım muhtemelen olurdum. Oldukça tatlısın Sandra.”

“Ve sen de Bella.”

Fazla bir şey söylemeden işimize başladık ve onunla ne kadar iyi etkileşim kurduğumu, beklediğimden çok daha fazla düşündüm ve bu benim için oldukça sürpriz oldu.

Ayrıca öğleden sonranın ne kadar çabuk geçtiğine de şaşırdım ve gerçekten farkına varmadan dükkandan çıkıyordum ve Lisa kepenkleri indiriyordu. Odama geri döndüğümde orada çalışmaktan zevk alacağıma karar verdim. Ayrıca orada gördüğüm bazı kıyafetleri ve vücudumun bazı kısımlarını neredeyse masum bir şekilde ortaya çıkarmak için onları nasıl giyebileceğimi düşündüm.

Parmaklarım o gece yatakta oldukça meşguldü.

*****

Cuma günü sabah ders, öğleden sonra ders ile sıkıcı bir gündü. Öğle yemeğinde kafeteryaya gittim ve kahve ve çikolatalı kekim ile yan taraftaki bir masaya oturdum. Yanımdaki masada bir grup adam vardı ve adamlardan biri bana bakıyordu. Baktığını söylediğimde, dizlerimi yavaşça araladım ve bu arada ders kitaplarımdan birini okuyormuş gibi yaparken külotsuz olduğumu görmesine izin verdim.

Bir süre sonra vulvamda kaşıntı olduğuna karar verdim, dizlerimi daha geniş açtım, vulvamı kaşıdım ve dizlerimi olduğu yere geri kapattım. Tüm bunlar kitabıma bakarken ama çevremdeki görüşümün dışında olan adamı izlerken.

Derse yetişmem gerektiğinde ayağa kalktım, eteğim birkaç saniye kasıklarımın üzerinde kaldı, sonra eşyalarımı alıp çıkmaya başladım. Kapıya yaklaştığımda kedime bakan adam omzuma dokundu. Durup kim olduğunu görmek için döndüğümde,

“Bu gece parti, 508 Blackwell Towers” dedi. Sonra arkasını döndü ve arkadaşlarının yanına gitti.

Kayıt olmak birkaç saniye sürdü, sonra gülümsedim ve adresi kendi kendime tekrarladım. Konferans salonuna geldiğimde adresi not ettim ve dersten notlar almaya hazırlandım..

O gece en kısa uçuşan eteğimi ve üstüme spagetti sarılı bir şekilde giydim ve 6 paket bira alarak partiye gittim. oraya giderken.

Orada yarısı kız olmak üzere yirmiden fazla insan olmalıydı. Etrafa hızlıca göz gezdirdim ve sıkıcı bir parti daha olacağına karar verdim ve çıkmak üzereydim ki kafeteryadaki adam içeri girdi.

“Ah, geldin” dedi beni görünce ve yanıma geldi. ben. “Ben Isaac, senin adın ne?”

“Suzi.” Yalan söyledim.

“Tanıştığıma memnun oldum Suzie, yan taraftaki partiden yeni geldim, muhtemelen istediğinden daha fazlasıdır. Birkaç şişe al ve gidelim.”

Kafam karıştı ama dediğini yaptım. Dışarıya daha sessiz olduğumuzda,

“Ne demek istiyorsun Isaac’den daha fazlasını istiyorum?” dedim.

“Pekala, insanların amını görmesini istiyorsun, bu yüzden burada yapabileceğin şey bu.”

O sırada başka bir odaya giriyorduk ve başka bir kız ve 5 erkek gördüm, üstelik kız çıplaktı.

“Millet, bu Suzie ve kendini göstermeyi seviyor.”

“Hey, öyle demedim.” Yanıtladım.

Isaac cevap vermeye fırsat bulamayınca herkes bana merhaba dedi ve kız ekledi,

“Ben Ella ve erkeklerin beni çıplak görmesini de seviyorum. Hadi Suzie, şu kıyafetleri çıkar da çocuklar için bir gösteri yapalım.”

“Ne!” Cevap verdim ama çok geçti, Ella bluzumun eteklerini çekiyordu ve ben direnmiyordum.

“Sevimli memeler.” dedi adamlardan biri.

“Evet,” dedi bir başkası, “Bu meme uçlarını çiğnemeye bayılacağım.”

Eteğim aşağı çekilmeye başlamıştı ve saniyeler içinde tamamen çırılçıplaktım ve rahatlamaya başladım.

“Burada neler oluyor?” Diye sordum.

“Pekala,” dedi Isaac, “şimdi iki çıplak kızımız var ve bizim için ısınma olarak sevişmeyi izleyip seni becerdikten sonra dışarı koşuya çıkıyoruz.”

“NE! Sen deli misin? Hepiniz bir şeye kafayı mı taktınız?” Diye sordum.

“Oraya gitmek,” diye yanıtladı Isaac, “hepimiz ama siz ikiniz en çılgınsınız, bir partiye sadece etek ve bluz giyen kaç kız gider?”

“Muhtemelen sandığınızdan çok daha fazlası.” Ela yanıtladı.

“Bu çılgınca.” “Sanırım gidiyorum” diye cevap verdim.

Ella kollarını boynuma dolayıp diliyle boğazımı sıkmaya başladığı için kıyafetlerimi almaya bile fırsatım olmadı.

Şimdi daha önce bir kızla hiç sevişmemiştim ve bu, yapılacaklar listemde bir girişti ama bana bir seçenek sunulmuyordu. Bunu isteyip istemediğime karar verdiğimde yanıt vermem bir dakika kadar sürdü. Rahatladım ve cevap vermeye başladım.

Ağzım önce tepki vermeye başladı, sonra amım ıslanmaya ve karıncalanmaya başladı. Saniyeler sonra yerde sırtüstü yatıyordum, Ella hala beni öpüyordu ve sağ eli ona daha iyi erişim sağlamak için uygun şekilde açılmış olan bacaklarımın arasındaydı ve sol eli küçük memelerimden birinin üzerindeydi.

Ellerim benimkinden çok daha büyük olan göğüslerine giderken öpüşmemizi izleyen 5 erkekten tamamen habersizdim. Erkeklerin benimkiyle oynamasından hoşlandığım gibi onun meme uçlarıyla oynadım. Birkaç dakika sonra Ella öpücüğü kesti ve sonra gövdemin her iki yanında 1 ayağıyla üzerimde durarak ayağa kalktı. Yukarı baktım ve gözlerim onun kel ve hafifçe yayılmış kedisine odaklandı.

Benim aksine kanatları vardı ama güzel görünüyorlardı.

“Gidelim mi çocuklar?” diye sordu Ela.

Cevap beklemeden arkasını döndü ve dizlerinin üzerine çöktü, baldırları kollarımı yere yapıştırdı ve poposu ve amı yüzümün üzerinde havada asılı kaldı. Sonra dili büyük ihtimalle yarıkımın uzunluğunu yalarken inledim ve sonra nefesimi tuttum.

Şimdi bana bunu yapan erkekler oldu, ama onlarda her zaman bir tür aciliyet ya da aciliyet varmış gibi görünüyordu ama Ella acele ediyordu, dili yarığımda yukarı aşağı hareket ediyordu ve her iki ucuna vardığında klitorisimi daire içine al veya vajinama gir.

Cennetteydim ve Ella’nın kedisi dilimin onun kedisine ulaşmasına yetecek kadar aşağı indiğinde iltifatına karşılık verdim. Daha önce hiç am yememiştim ama onun bana yaptığını ona yaptığım için gergin değildim.

İlk orgazm olan bendim, vücudum titriyordu ve geriliyordum, ama Ella orgazmımı uzatmaya devam etmeyi başardı, ben bir şekilde dilimi de onun kedisi üzerinde çalıştırmayı başardım. Ella’nın orgazm olması çok uzun sürmedi ve sularının ani bir hücumunu yüzümde hissettim.

Açıkçası daha önce kendi meyve sularımı tatmıştım ve Ella’nınkiler de aynı derecede tatlıydı. Amcık yemenin sevdiğim ve tekrar tekrar yapmak istediğim bir şey olduğuna karar verdim.

Ella’nın orgazmı yatışırken, onun beni bir tarafa yuvarladığını ve onunla yuvarlandığımı hissettim, ikimiz de bir şekilde diğerinin bulunduğu pozisyona girmeyi başardık. Ella’nın parlak amına baktım ve daldım. Onu tekrar yemeye başladığımdan, dilini tekrar kedimde hissettim ve dizlerimi biraz açtı, böylece yüzüne biraz daha alçalabildim.

Beş dakika sonra ikimiz de tekrar orgazm olmuştuk ve ancak odadaki 5 erkeği hatırlayarak onu üzerimden atmıştım.

İçlerinden biri, “Sıra bizde, beşimiz de her birinizi becereceğiz, hazır mısınız kızlar?” demeden önce neredeyse midesi bulan 5 yüze baktım.

“Prezervatif.” Dedim ve ceplerinden folyo sargılarının çıktığını gördüm.

Ela bana baktı ve dedi.

“Burada daha iyi bir anlaşma yapıyoruz, her biri sadece 2 kızla yatacak, sen ve ben 5 adam tarafından düzüleceğiz.”

Haklı olduğunu anlayınca gülümsedim. 5 adama baktım ve hepsinin biraz sersemlemiş göründüğünü fark ettim. Biraz sarhoş olup olmadıklarını merak ettim ve hepsinin ayağa kalkmasını umdum, ama fazla alkol kanıtı görmemiştim. Sonra bir tanesinin ağzına beyaz bir hap koyduğunu gördüm ve

“Hepsinde uyuşturucu var” diye düşündüm.

Kalkıp gitmeyi düşündüm ama sonra onların siklerini düşündüm. Adamlardan ikisi kotlarını ve iç çamaşırlarını çoktan düşürmüş ve sert siklerini gösteriyorlardı. Biri siyahi bir adamdı ve tüm siyah adamların büyük sikleri olduğunu söylemek aklımdan geçti. O zaman görebildiğim 2 horoz hakkında kesinlikle doğruydu.

Prezervatiflerin siklerinden aşağı yuvarlanmasını izledim, sonra ikisi de Ella’ya ve bana baktılar, gülümsediler ve yanımıza geldiler. Benim ilk siyah horoz benim kedi üzerinde ilerledikçe bacaklarım otomatik olarak daha geniş açıldı.

“Yanılanlar listemin üstünden geçen bir ilk daha.” Büyük horoz vajinamı germeye başladığında düşündüm.

Hangi ilaçları aldıklarını bilmiyorum ama her ne yaptıysa bu horozları sertleştirdi ama aynı zamanda daha hızlı boşalmalarını sağladı. Sadece 30 dakika sonra tüm 5 adam beni becermişti, ben sadece iki kez boşalmayı başardım.

Sonunda konuşan Isaac oldu,

“Tamam çocuklar, galibiyet serisi başlıyor.”

Karmaşık duygular içindeydim, bir yandan dışarıda tamamen çıplak dolaşmayı gerçekten istiyordum ama gergindim. Aklım artıları ve eksileri üzerinden geçmeye başladı. Dışarısı karanlıktı, barlar kapanmamıştı, bu yüzden etrafta bir sürü insan olurdu, etrafta birkaç polis olabilirdi, Isaac’in ne kadar uzağa, hatta nereye kadar kaçmamızı istediğini bilmiyordum.

“Siktir et.” Diye düşündüm ve diğerleri odadan çıkarken ben de onlarla birlikte gittim.

Biz 5. kattaydık, bu yüzden inilecek bir sürü merdiven vardı ve yukarı çıkan bazı insanların yanından geçip Ella ve ben onları geçerken gülümseyerek geçtik. Adamlardan biri,

“Kızdım mı?” dedi .

“Ya da ne.” Aşağı inmeye devam ederken cevap verdim.

Dışarı çıktığımızda gergindim ama aynı zamanda harika hissettim ve dışarıda diğer insanların bana bakmasıyla çıplak olmaktan gerçekten hoşlandığımı fark ettim.

“HADİ GİDELİM.” Isaac bağırdı ve hepimiz koşmaya başladık.

Neyse ki etrafta fazla trafik yoktu ve şükür ki hiç polis görmedim. Duyduğum şey, bir sürü erkek ve kızın bizi neşelendirmesiydi, hepsi de heyecanı artırıyordu. Daha önce ıslak bir amım olduğunda asla koşmazdım ve biraz yumuşacık ve garip hissettim, ama kesinlikle tatsız değildi.

Koştuk, köşeleri döndük ve yolcular bize bakabilsin diye durmuş arabalardan kaçındık ve ben ne olduğunu anlamadan baktığımız yere geri döndük. Ne yazık ki ya da değil, yanımızda bir kapı kartımız olsaydı ve muhtemelen bir bardan dönen 2 kız gelene kadar birkaç dakika binaya giremezdik. Kıkırdayarak ve 5 yumuşak horoza bakarak kızlar bizi bir kaç dakika beklettiler ve içlerinden biri bizim için kapıyı açtı. 5 adam merdivenleri çıkmaya başladı ama Ella ve ben 2 giyinik kızla asansöre gittik.

“İyi geceler kızlar?” 2 giyinik kıza sordum.

“Evet, ama görünüşe göre senin kadar iyi değil.” Kızlardan biri hafifçe kıkırdayarak cevap verdi.

Ella, “Evet, eğlenceliydi, bir toplu-bang ve ardından bir seri,” diye yanıtladı, “bir ara denemelisin.”

Sanırım toplu tecavüz kısmı giyinik kızları şaşırttı çünkü sessizleştiler ve asansör kısa süre sonra 5. katta durdu ve Ella ile ben indik.

Odaya geri döndüğümde kanepelere ve sandalyelere yığılmış 5 adam gördüm. Kıyafetlerimi aradım ve giyindim,

“Eğlenceliydi çocuklar, bir ara tekrar yapmalıyız” demeden önce.

Sonra kapıdan çıktım ve hızla çıktım.

Odama döndüğümde, yapılacaklar listemden birkaç şeyi sildim ve sonra yattım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

1586 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.