Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Şefim Hümeyra’nın Sakso Merakı

| Genel | 1 Kasım 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e
Meraba ben 24 yaşlarında iri yapılı 19 cm penisi olan bir gencim. Size thaleste şefim hümeyra ile yaşadıgımız bir olayı anlatacam. Gece dükkan kapanmaya dogru kasanın toplanması için her gece oldugu gibi geldi. Altında mini bir şort üstünde beyaz bir tsirt vardı göbegine kadar açık. Şortu çok miniydi biraz egilince içindeki iç çamaşırı gözüküyordu. Gögüs dekolteside muhteşemdi. hümeyra kasayı toplamak için yavaştan kasaya dogru geldi. Kasiyer arkadaş onu süzüyordu. Bende bir yandan iri güzel gögüslerine arkasını dönüncede götüne bakıyodum. Bu yavastan kasayı toplarkn ben kasiyer arkadaşımla hümeyra ile ilgili konuşuyorduk.

Neyse bu seslendi kasiyer arkadaşa bana yardım et diye arkadaşım bunun yanına gitti. O bi yandan gögüslerine bakıyor ben bi yandan götüne. kasiyer arkadaşım bi anda bunun bi şey alıcam diye uzanıp hümeyranın memelerinden birini sıktı. pardn dedi. Ardından yavaşca hümeyranın koluna sürtünmeye başladı. Hümeyra farkına vardı kasiyer arkadaşın yaptıgı şeyi gülümsedi. Bir anda elini çocugun penisine attı. Ben uzaktan izliyordum, neler oldugunu tam anlayamamıştım derken hümeyra bir anda yere dogru dizlerini kırdı çocugun pantolununu indirdi ve agzına almaya başladı. Bi yandan gözleriyle beni süzüyordu. Ben şaşırmıştım. Ne yapacagımı bilemedim. Agzıyla kasiyere git gel yaparken bir anda sen de gelsene dedi bana elinde kasiyerin penisiyle oynarken. Bende yavaşca yaklaştım pantolunumu sıyırdım çıkardım penisimi. Bir an şaşırdı çok büyük bu dedi. Almayacak mısın agzına dedim? kasiyer çocugunkini eliyle oynamaya benimkini de agzına almaya başladı. Benim gözüm dönmüştü. üstünde ki tsirti çıkardım. ikimiz birden memelerini elliyorduk bi benimkini alıyordu agzına bir kasiyerinkini derken kasiyer hümeyranın agzına patladı. Bu yere dogru tükürdükten sonra benimkiyle devam etmeye başladı.

Sonra agzından çıkardı penisimi ben bunu ayagı kaldırdım dudaklarına yapıştım koltuga oturttum bunu tekrar verdim agzına 5 dakika gidip geldikten sonra gögüslerine boşaldım. Canım istedikçe dükkanın tuvaletinde şefime sakso çektirip rahatlıyorum

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.