Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Türbanlıyı sert siktim

| Genel | 13 Kasım 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39


Yalnız başına yaşayan çeşitbanlı ev patronu mature Hatice bana sikiş önerii etti. Şunun üstüne beni malikanesine davet etti. Bana red edemeyeceğim bir öneri sundu. Uzun bir zaman boyunca eve kira vermeden oturacaktım. İlerleyen saatlerde ise malikanesi üstüme yapacaktı. Belliki benden etkilenmiştı yoksa bu önerii neden yapsın.
Kocasından ayrılmıştı ve mal mülkü fazlatu. İstediklerini yaparsan beni haddinden fazla mutlu yapacağını diyordu. Şu önerii bana sunmuş olduğunda karşılığında arzuladığı süre onunla sikiş yapacaktım. Bana iyi bir proje misali geldi. Ayrıca çeşitbanlı ev patronunun vücudu de güzeldi. Orada ona tamam dedikten ardından yanıma yaklaştı. Eğildi ve göğüslerini ağzıma yasladı. Ardından bana yalamvajinası ifade etti. Bana her dediğini yaptıracaktı. Ardından elimi poposuna atmvajinası ifade etti. Bende elimi poposuna attım. Bilaharesında kucağıma oturdu ve sikişe başladık. Çok alımlı gidiyordu ve onunla sikişmek güzeldi. Smalikanesişirken ayrı keyif yaşıyordum. Kocaman kalçalarını iki elimle avuçlismim. Bilaharesında eteğini kaldırdı ve önümde domaldı. Önümde domalır domalmaz bende yarağımi vajinasına yerleştirdim. Çabucak girmişti ve gidip gelmeye başladım.
Oh oh demeye başladığında ben boşaldım. İkinci postaya devam yaptığımda bana devamlı hadi söylüyordu. Ben onunla arzuladığı süre sextim ve 4 ay ardından malikanesi üstüme yaptı. Daha neler göreceğim bilmiyorum. hatun her sikiş bitiminde cebimi tomarla mangır dolduruyor üzerine zevneyide yaşıyorum çirkin felanda değil yani güzel bir hatun sevdiği adam tipi benmişim ondan bunu ediyor net yarın öbürgün evlenelim de der hikayemde bi gelişme olursa sizlere transferya devam eddeceğim beni dinlediğiniz için teşekkür ederim herkese eğlenceli anlar iyi okumalar arkadaşlar

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.