Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yaz Günü kaçamak İçin En Uygun Anlardan Biridir

| Genel | 11 Nisan 2019

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Merhabalar ben Bursa’da Dilara 25 yaşında yaşamı tadında ve sınırlarını zorlayarak yaşamayı seven bir bayanım. Yaz tatilinde başımdan geçen çılgın bir seks hikâyesin de olanları sizler ile paylaşmak istiyorum. İş stresi ve yaşam zorluğu zırvalarını bir kenara bırakıp kendim için bir vakit bulduğum yaz tatilinde Didim sahillerine kendimi atmıştım ve tek olarak gitmeme müsaade etmeyen ailem yanıma düzen ve disiplin delisi bir eski kız arkadaşlarımdan birini takmıştı.

Yazın tadını çıkarmak için oldukça güzel bir yerde olduğum için mutluydum ama sürekli arkamı kollayan birinin olması tabi ki insanı biraz rahatsız ediyordu ama onu da yola getirmenin formülleri vardı. Sahile indiğimiz de denizi ve güneşi hissetmek için diri vücudumu ortaya çıkaran bikinilerim ile hemen ortamlara daldık. Öncelikle biraz kafamı dinlemek istedim ve arkadaşım alkol almama karıştığı için sahil kulübünde ki çocuk ile anlaşıp vişne suyu içinde votka koymasını söyledim. Hoş ve anlayışlı olduğu olan delikanlı torpilli içecekler ile bana istediğimin fazlasını verdi ve takıntımdan kurtulmak için tüyolar vererek gece için bir randevuyu benden kaptı.

Uyku ilaçların bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum akşam yemeğinden sonra kız arkadaşımın top atsan uyanmaz hali oldukça komiğime de gitti. Dışarı kendimi attığım da yaşamı derinliklerime kadar hissediyordum ve beni motoru ile delikanlı gittiğimiz gece kulübünde birlikte eğlenecek ve tanışacak çok zaman bulduk. İlerleyen saatler de deniz kıyısın da bir yerde durduk ve ikimiz de sarhoş olarak önce dudaklardan sonra tüm tenimiz ile birbirimizle iletişim kurmaya seksin çılgın süreçlerin de beni tatmin etmesine izin verdim. Ve enerjisi durmak bilmediği için alkolünde etkisi ile çok daha fazlasını da vererek güzelliğimin hakkını sabahın ilk ışıklarına kadar vermeyi sürdürdü. Döndüğüm de çılgın bir gece geçirmiştim ve sabah kahvaltısına kız arkadaşımı kaldırmayı başaramadım öğlene kadar birlikte uyumaya devam ettik.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.