Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yengemle Seksi Sikişimiz

| Genel | 13 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d
Selamlar ben Tokat’tan Ferhat 28 yaşında bekar bir erkeğim. Uzun zamandır güzel bir işte çalışıyorum. İşlerimden arta kalan zamanlarda vakit ayırdığım hikaye sayfalarından sonra sizinle kendi hikayemi paylaşmak istedim. Aslında bu olayı yaşayalı uzun diyebileceğim kadar bir zaman oldu ancak anlatmak istedim. sizinde benim kadar zevk yaşayacağınızdan eminim. Bundan 3 sene önce abim daha yeni evlendiği zamanlar sık sık onların evine gider yatılı misafirleri olurdum. Bu durum keyfi bir durum değildi. İş için o taraflara yolum düştüğünde onlar beni misafir ederdi. Ancak uzun bir süre sürmesi ve bu misafirliğin de uzun olması bambaşka durumları ortaya çıkardı.

Yengemle aramızda geçen seksi anlar benim bile kontrolüm dışında ilerlemişti. Yengem Semra çok güzel seksi bir bayandı. İlk başlarda çok dikkatimi çekmese de daha sonraları iyice dikkatimi çekmeye ve ilgi odağım olmaya başlamıştı. Abim yengem ben üçlüsü sanki bir aşk üçgeni gibi görünse de abimin hiçbir şeyden haberi yoktu. Yengemle yakınlaşmamız gün geçtikçe daha ateşli bir hale geliyordu. Arık onun seksi vücuduna dayanamıyordum. Onunla bir şeyler yaşamak ve güzel zamanlar geçirmenin hayalini kuruyordum. Bir gün artık bu isteğe dayanamayarak yengemle birlikte bir plan yaptık ve abimi ne yapıp edip evden uzaklaştırdık. Abimin evden çıkmasıyla birlikte yengemle baş başa kaldık ve hemen onların yatak odasına çıktık.

Yengem seksi halleri ile benim başımı döndürmeyi başarmıştı. O seksi ve kusursuz vücuduyla beni benden almıştı. karşımda çırılçıplak kalmasıyla yatağa yanıma gelmesi üzerine benim yarak deliye dönmüştü. Uzanarak o uzun saçlarını yana attı ve yarağımı yalamaya başladı. O yalarken bende bir yandan kafasını bastırıyor daha fazla yalaması için onu itiyordum. Yengem yarağımı o kadar iyi yalıyordu ki beni kendimden geçirmişti. En son dayanamayıp yengemin üzerine çıktım ve göğüs uçlarını emmeye başladım. Amının sularını yaladığım ve kendinden geçirdiğim yengem beni sik diye yalvarmaya başlamıştı. Onu o gün sikmeye ve yarağa doyurmuştum ve orada kaldığım zamanlar fırsat buldukça sikmeye devam etmiştim. Bşka hiçbir ilişkimde yengem kadar tat alamamıştım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.